Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Devrimci Kartal'a dinamik futbol

Beşiktaş'ın yapısının devrimci olduğunu belirten tecrübeli teknik adam, böyle bir yapıya da dinamik futbolun yakışacağını belirtti. Güneş, "Amacımız rakibi oynatmayan, ama kendisi sahada tüm varlığı ile oynayan bir takım olmak" dedi

Giriş Tarihi: 2.9.2015
Devrimci Kartal'a dinamik futbol
Şenol Güneş, taraftarı coşturacak açıklamalarda bulundu

Beşiktaş Dergisi'nin Eylül ayı sayısına kapak olan teknik direktör Şenol Güneş, taraftarlara güzel futbol sözü verdi. Beşiktaş'ın devrimci yapısına, dinamik bir futbol anlayışının yakışacağını belirten Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü: "Taraftarı mutlu etmek istiyoruz. Üretmek isteyen bir camia Beşiktaş. Başarı beklentisi var. Medenice fikrini ortaya koyabilen, zeki taraftar yapısına yakışır futbol sergilemeyi hedefleyeceğiz."

IRK, DİN, DİL AYRIMI AYIP

"Beşiktaş'ın saygı değer, yaşam kalitesi ve entelektüel kapasitesi çok yüksek, yaratıcı bir taraftarı var. Etkilenmemek mümkün değil. Ben de bu yapıya uyum sağlamaya çalışıyorum. Çarşı gibi 'Her şeye karşıyım' demek istiyorum; elbette doğruya karşı değiliz ama ırk ayrımcılığına karşıyız. İnsan insandır, ırk, din, dil ayrımını çok ayıp buluyorum. Hele ki insan ayrımcılığı ayıptır, bunlar kabul edilebilir şeyler değil."

GÜNEŞ HERKESE DOĞAR...

"Bu sevgiye değer taraftara ayak uydurmak için çabalayacağım. Umuyorum ki tüm Beşiktaşlıları mutlu edebiliriz." Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, kendisiyle birlikte birçok futbolcunun yıldız mertebesine ulaşmasıyla ilgili soruya ise, "Her futbolcunun başarısı kendisine aittir. Genç oyuncular da kendileri yapacak, ben değil. Hiçbir oyuncuyu ben çıkarmadım, onlar zaten vardı. Güneş herkese doğar. Yeter ki yararlanmasını bilin" cevabını verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Devrimci Kartal'a dinamik futbol
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN