Ne alakası var Hayri Ağabey!

Giriş Tarihi: 22.10.2015
Ne alakası var Hayri Ağabey!
G.Saray'ın dün yapılan Divan Kurulu toplantısına Dursun Özbek-Hayri Kozak tartışması damga vurdu. Kozak'ın, "Siz de Aysal'ın yaptıklarını yapıyorsunuz. Borçla borç kapatmak başarı değil" sözlerine Başkan Özbek'in yanıtı sert oldu. Özbek, "Ne alakası var Hayri Ağabey? Ortalığı karıştırıyorsun. Banka borcumuz 31 Ağustos itibarıyla 250'den 210 milyon dolara indi. Sportif başarı var ve onun gelirleriyle ödüyoruz" diyerek kendisini savundu. Özbek, kur farkı ve faiz nedeniyle her yıl 20 milyon dolar zarar ettiklerini de belirtti.

UEFA'YI İKNA EDECEĞİM
"Aralık ayına kadar G.Saray'ın finansal yapısının giderek düzeldiğini defalarca UEFA'ya anlatacağız" diyen Başkan Dursun Özbek, "Son toplantıya ben de katılacağım, UEFA'yı ikna edebileceğimi düşünüyorum. Hazırlıklarım üst seviyede sürüyor" ifadesini kullandı.

UEFA , POLDİ'NİN EVİNE KADAR GİTTİ
UEFA'nın sadece mali değil, her yönden incelemede bulunduğunu belirten başkan Dursun Özbek, "Geçtiğimiz haftalarda Florya'daydım. Podolski yönetimden izin almıştı, antrenmanda yoktu. UEFA yetkilisi bunu kendisine bildirdiğimiz zaman, Podolski'nin evine gitti. 'Evinde mi, ne yapıyor?' diye incelemeye tabi tuttu" açıklaması ile dikkat çekti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ne alakası var Hayri Ağabey!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN