En büyük tehdit UEFA

Trabzonspor'un önünde büyük tehditlerin olduğunu söyleyen başkan Usta, "İlk sıraya da UEFA'yı koyabiliriz. Devasa bütçe açığımız ile bundan kurtulmamız ise çok zor" diye konuştu

Giriş Tarihi: 7.1.2016
En büyük tehdit UEFA
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, gündemdeki konular hakkında açıklamalarda bulundu. Özellikle bütçe açığı ve beraberinde gelen UEFA tehlikesine dikkat çeken Usta şöyle konuş- tu: "Trabzonspor'un önünde çok büyük tehditler hala devam ediyor. Bunların sıralaması yapıldığında UEFA'yı en ağır tehditler arasında ilk sıraya yerleştirebiliriz. UEFA'daki tehditten kurtulabilmek gerçekten çok zor. Sadece zararlardan kurtulmak için mayıs-haziran aylarına kadar Trabzonspor'un olağanüstü kar etmesi gerekiyor. Hala devasa bir bütçe açığımız var. Bunu kapatmak lazım ki radardan çıkabilesiniz. Bir şekilde ağır darbe almadan tünelin ucunu görebilmemiz lazım. Ama işimiz gerçekten çok zor. UEFA'nın bu konuyla ilgili bize verdiği bir tarih yok. Görüşmeler sürüyor" şeklinde konuştu.

ÖNEMLİ OLAN HOCA İSTİKRARI

Usta, Lucescu'nun takımın başına getirilmesiyle ilgili soru üzerine şu ifadeleri kullandı: Kulüp politikası olarak çizdiğimiz yoldan gideceğiz. Kendimizi baskı altında hissetmeden en doğru kararı vermek istiyoruz. Bu isimlerden birisi Lucescu'dur. Benim için aslolan hoca seçimini yaptığınızda bu seçimin arkasında durmayı becerebilmektir. Seçim gecikebilir, duymadığımız bir isim olabilir ama doğru adım atmak istiyoruz ki arkasında uzun süreli durabilelim.

MBİA İLE YENİ SAYFA AÇTIK

Usta, para sorunu yaşadıkları Kamerunlu ile anlaştıklarını belirterek, "Mbia yeni bir sayfa açarak buradaki hayatına devam ediyor" dedi

Başkan Muharrem Usta, Mbia ile ilgili yaşadıkları sorunu çözdüklerini ifade ederek, "Mbia bizim açımızdan önemli bir oyuncu. Son gelinen noktada devam yönünde karar alındı. Gördüğüm kadarıyla motivasyonu oldukça iyi. Yeni sayfa açarak buradaki hayatına devam ediyor. Büyük zarardan kar ederek yola devam ediyoruz" dedi.

DOUGLAS KAYIP

İkinci yarı hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da Douglas Franco'dan haber alınamıyor. İzinsiz olarak kampa katılmayan Hollandalı oyuncudan yönetim kendisine kulüp bulmasını istemişti. Ancak hiç kimseye haber vermeyen ve tam anlamıyla kayıplara karışan Douglas'a ulaşılamadı. Dünkü idmana da katılmayan Douglas için bordo-mavili yönetim tesislere noter çağırdı ve oyuncunun antrenmanda bulunmadığına dair zabıt tuttu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En büyük tehdit UEFA
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN