Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hedef 60 milyon TL

Trabzonspor yönetimi, Onur ve Özer'den sonra diğer futbolcularla da görüşerek 140 milyon lira olan oyuncu maaşlarını 80 milyon liraya indirmeyi hedefliyor

Giriş Tarihi: 9.1.2016
Hedef 60 milyon TL
Trabzonspor Yönetimi, "Feda yılı" kapsamında kaptan Onur Recep Kıvrak ile başlattığı yıllık ücretlerdeki indirim görüşmelerine devam edecek. Kaptan Onur Recep Kıvrak'ın kendisine önerilen Türk lirası olarak 3 milyon liraya denk gelen yüzde 35'lik indirim talebini koşulsuz şekilde kabul etmesinden cesaret alan yönetim, maliyeti yüksek olan yabancılar başta olmak üzere tüm oyuncularla masaya oturacak.

MBİA DA 1 MİLYON EURO SİLECEK
Yönetim, UEFA kriterlerinin gereği olan, "Futbolcu giderleri gelirin yüzde 70'ini geçemez" maddesine uyum sağlamak amacı ile düğmeye basarken, 140 milyon lira tutan oyuncu maaşlarını 80 milyon liraya indirmek istiyor. Bu arada alacakları ödenmediği için kulübe ihtar çeken Mbia ile yapılan görüşmelerin detayları ortaya çıktı. Kamerunlu oyuncunun talep ettiği 2 milyon 800 bin Euro'nun 1 milyon Euro'sundan fedakarlık edeceği gelen haberler arasında.

TÜRKiYE SABAH'TAN ÖĞRENDİ

Onur Kıvrak'ın ücretinde indirim yaparak sözleşmesini 2 yıl daha uzattığını Türkiye dün SABAH'tan öğrendi. Trabzonspor Kulübü de KAP'a açıklama yaparak Onur'un yıllık ücretinin 3 milyon 200 bin Euro'dan 2 milyon 250 bin Euro'ya düşürülerek sözleşmesinin 2020'ye kadar uzatıldığını bildirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hedef 60 milyon TL
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN