Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fikret Orman'dan Gönül ve Mario sözleri

Giriş Tarihi: 1.7.2016 17:48 Güncelleme Tarihi: 1.7.2016 17:58
Fikret Orman'dan Gökhan Gönül ve Mario Gomez sözleri

Başkanı Fikret Orman, Gönül ve Mario hakkında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Gökhan Gönül'ü kadrolarına kattıkları için mutlu olduklarını söylerken, ile ilgili spekülasyonlar olması halinde 'ın devreye gireceğini dile getirdi.

"Biz çok zor günlerden geldik" diyen Orman, "Bu zor günlerde sahamızda boş tribünlere oynadık. Deplasmanlara gittik. Artık aydınlık günlere geldik. 3 senedir kadro yapılanması yapıyoruz. Bunu nakış gibi işleyerek yapıyoruz. Gökhan milli takımın önemli bir oyuncusu. Bizim de beğendiğimiz bir isim. Beşiktaş paraya endeksli işler içerisinde olmaz. Beşiktaş ilkelerin ve duruşun takımıdır. Bazıları parayı tercih eder gider. Biz Gökhan'ı çok isityorduk. Bugüne kadar yapılan spekülasyonlara pek girmedik. Bu dakikadan sonra Gökhan ailemizin bir üyesidir. Bizim ailemize seçtiğimiz oyuncular kıymetli oyunculardır. Bundan sonra Gökhan ile alalaklı konuşanlar karşısında Beşiktaş'ı bulacaktır" dedi.

BEŞİKTAŞ GÖKHAN GÖNÜL'Ü RESMEN AÇIKLADI

"GOMEZ'İN ALTERNATİFLERİNE DE BAKIYORUZ"

Mario Gomez ile artık görüşmeye başlayacaklarını açıklayan Orman, "Ama alternatfilerine de bakıyoruz. Beşiktaş'ın tek şansı Gomez değil" dedi.

"Gökhan Töre'nin gitmesini istemiyorum" diyen başkan Orman, "Töre ile ilgili ciddi bir teklif gelirse düşünürüz. Şu an istediğimiz seviyede değil. Gökhan'ın, Sosa'nın, Atiba'nın da sözleşmesi var. İstemediğimiz oyuncu git deyince gitmiyor, kal dediğimiz nereye gidiyor?" şeklinde konuştu.

18 MADDEDE GÖKHAN GÖNÜL GERÇEĞİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fikret Orman'dan Gökhan Gönül ve Mario Gomez sözleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN