Hakkari -İstanbul arası bir ok atımı

Okçular Vakfı'nca bu yıl 3.'sü düzenlenen Uluslararası Fetih Kupası'nın startı Hakkari Meydan Medresesi'nden verildi. Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan da, barış ve kardeşlik için 'Ya Hak' diyerek ok atışı yaptı

Hakkari -İstanbul arası bir ok atımı
Ülkemizin ilk spor kulüplerinden biri olan İstanbul Okmeydanı'ndaki Okçular Vakfı tarafından 27-29 Mayıs'ta organize edilen "3.Uluslararası Fetih Kupası" başladı. Yarışmanın tanıtım toplantısı Hakkari'de gerçekleşti. Hakkari Meydan Medresesi'nde düzenlenen toplantıya Hakkari Valisi Yakup Canbolat, Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Haydar Ali Yıldız ve Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan katıldı. Bilal Erdoğan, Okçular Vakfı'nın tarihi misyonunun bu sporu gelecek nesillere aktarmak ve çocukların sağlıklı gelişimi desteklemek olduğunu söyledi.

ŞAMPİYONLARI YETİŞTİRECEĞİZ
Erdoğan şöyle devam etti: "Ata sporumuz olan okçuluk eğitiminin verilmesi misyonu ile hareket ediyoruz. Vakıf olarak okçuluk sporunda geleceğin şampiyonları yetiştirmek en büyük arzumuz. Her yere ulaşmayı istiyoruz. Bu nedenle toplantımız için Hakkari'yi seçtik." Konuşmaların ardından Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Haydar Ali Yıldız ve Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan ok atarak yarışların startını verdi. Bilal Erdoğan barış ve kardeşlik için "Ya Hak" diyerek okunu attı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hakkari -İstanbul arası bir ok atımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN