AK Parti ’a Güçlü Bir Aday Adayı Daha Katıldı

Giriş Tarihi: 22.2.2015 11:58
AK Parti Uşak’a Güçlü Bir Aday Adayı Daha Katıldı
ve en büyük ilçesi Banaz’ın sevilen işadamı Hüseyin Keskin, Haziran ayında yapılacak olan genel seçimler öncesi Ak Parti’den milletvekili aday adaylığını açıkladı.
Yaklaşan genel seçimler öncesi Uşak’ta aday adayı bolluğu yaşayan Ak Parti’de iddialı bir isim olan Hüseyin Keskin’de sürece dahil oldu. Ak Parti teşkilat binasında büyük bir kalabalığa hitap eden Hüseyin Keskin, etkileyici konuşması ve sunumunda partililerden destek istedi. Uşak’ta 3-0 yapmak için gereken tüm gayreti göstermeye hazır olduğunu belirten Keskin, Cumhuriyetin ve Ak Parti’nin en önemli seçim sürecine girdiklerini söyledi. Keskin; “daha yaşanır bir Uşak ve Türkiye bu seçimlerden zaferle çıkmamız gerekiyor. Ak Parti’nin ülkemizi nereden nereye taşıdığı ortada. Bu istikrarın sürmesi için aday gösterilsem de, gösterilmesem de var gücümle çalışacağım” dedi.
Hüseyin Keskin’in özellikle seçim bölgesi olan Banaz geneli ve bir o kadar da Uşak’ta yaşayan birçok Banazlıların desteğini alabilecek olması, adaylık pozisyonunda iddialı duruma getirirken, Ak Parti Uşak’ın 3-0 yapması için çıkarılacağı 3 adayın Eşme, Banaz ve merkezden oluşan kombinasyon olmasına daha sıcak baktığı kulislerde yüksek sesle konuşulmaya başlanıldı. Hüseyin Keskin’in aday adaylığını açıklaması ile birlikte bugüne kadar yapılan başvuru sayısı 19’e çıkmış oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Uşak’a Güçlü Bir Aday Adayı Daha Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN