AK Parti Milletvekili Adayları TOKİ’de Vatandaşla Buluştu

Giriş Tarihi: 4.5.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 17:17
Uşak AK Parti Milletvekili Adayları TOKİ’de Vatandaşla Buluştu
AK Parti milletvekili adayları, 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak seçim öncesi, mahalle mitinglerinin startını verdi.
İlk mahalle mitingini Karaağaç Mahallesi 4. Etap TOKİ’de yapan AK Parti Uşak milletvekili adayları, yaklaşık bin kişilik gruba hitaben birer konuşma yaptı. AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve Merkez İlçe Başkanı Turgay Eser’in de birer konuşma yaptığı mitingde, milletvekili adayları halka hitap ettiler.
AK Parti Uşak Milletvekili adayı Hüseyin Keskin, muhalefet partilerinin halka boş vaatler vermeyi sürdürdüğünü belirterek, “AK Parti olarak bugüne kadar hayal olan bir çok çalışmayı ve projeyi hayata geçirdik. Bunlardan birisi de kira öder gibi ev sahibi olmaktı. Şimdi TOKİ sakinlerinin kendi evlerinde, huzur ve güven içinde oturduklarını görüyoruz. Halkın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. İnsanımıza hizmet için ‘halka hizmet Hakka hizmet’ anlayışıyla çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.
“ONLAR KONUŞUR, AK PARTİ YAPAR”
AK Parti Uşak Milletvekili ve adayı Mehmet Altay, TOKİ’ nin temel sorunlarının giderildiğini ve değişimin devam edeceğini söyledi. Mehmet Altay, şöyle söyledi: “2011’de TOKİ’deki hemşerilerimizle buluşmuştuk ve halkımızın bizden istekleri vardı. O gün çöp kokularından kapılarını ve pencerelerini açamayan vatandaşımız, bugün bu sorundan kurtulmuştur. Buradan diyorum ki; onlar konuşur, AK Parti yapar. Bundan sonrada da onlar sadece konuşacak, AK Parti milletin izni ve desteği ile yeni işleri yapmaya devam edecek”. Mehmet Altay, “2002’den önce hastane kuyruklarında ölen insanları, ilaç alamayan vatandaşlarımızı ve işsizlikten evine ekmek götüremeyenleri hatırlatın. Bizim TOKİ’ de oturan arkadaşlarımıza büyük bir şükran borcumuz var. Bundan sonra TOKİ’li kardeşlerimiz bizden ne isterse yerine getireceğimize söz veriyorum” ifadesini kullandı.
Öte yandan mitingin ardından vatandaşla sohbet eden milletvekili adayları, sorunları dinledi ve hatıra fotoğrafları çektirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uşak AK Parti Milletvekili Adayları TOKİ’de Vatandaşla Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN