Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’ta Emniyet Mensuplarına ‘Başarı Belgesi’ Verildi

Giriş Tarihi: 2.7.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 2.7.2015 11:26
Uşak’ta Emniyet Mensuplarına ‘Başarı Belgesi’ Verildi
Vali Seddar Yavuz, ’ta asayiş ve kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele olayları ile narkotik suçların çözümlenmesi, İl genelinde trafik güvenliğinin arttırılması ve korunması çalışmaları ile 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin başlangıcından bitimine kadar olan süre içersinde seçimin huzur ve güven içersinde geçmesine olağan üstü gayret gösteren emniyet personelini Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.
Valilik Makamı toplantı salonunda gerçekleştirilen belge takdim töreninde konuşan Vali Seddar Yavuz, “İlimizi daha da huzurlu bir hale getirmek için emniyet müdürümüz ve emniyet mensuplarımız özverili bir şekilde çalışmaktadır. Bu özverili çalışmalarından dolayı başta emniyet müdürümüz olmak üzere tüm emniyet teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Emniyet ve asayiş hizmetlerinde başarı halkımızın desteği ve iş birliği ile mümkündür. Uşak halkına emniyet teşkilatımıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Yavuz emniyet teşkilatının son dönemde asayiş, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele ile narkotik suçların çözümlenmesinde üstün gayret gösterdiğini belirterek, “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan, uyuşturucudan korunabilmesi için sadece güvenlik güçlerimize değil tüm halkımıza görev düşmektedir. Devletimizin bütün imkânlarını uyuşturucuyla mücadele için seferber ediyoruz. Vatandaşımızın huzur ve mutluluğunu korumak için emniyet teşkilatımız fedakarca görevinin başındadır” dedi.
Konuşmasının ardından Vali Seddar Yavuz, başta İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder olmak üzere 15 emniyet personeline Başarı Belgesi verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uşak’ta Emniyet Mensuplarına ‘Başarı Belgesi’ Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN