Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’ta Bayram Önü Bin 900 Aileye Gıda Paketi Desteği Verildi

Giriş Tarihi: 16.7.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 16.7.2015 23:45
Uşak’ta Bayram Önü Bin 900 Aileye Gıda Paketi Desteği Verildi
Belediyesi her yıl dar gelirli vatandaşlara sağladığı gıda paketi desteğini bu yıl da sağladı. Yaklaşık bin 900 aileye bu kapsamda destek verildi.
Uşak Belediyesi bu yıl da Ramazan ayı nedneiyle dar gelirli vatandaşlarını unutmadı. Uşak Belediyesi Sosyal Yarım İşleri Müdürlüğü ekipleri bin 900 vatandaşa Ramazan nedeniyle gıda paketi desteği sağladı. Paketin içinde bir evin temel gereksinimlerinin hepsi bulunurken, bu tip yardımların devam edeceği belirtildi.
Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ, kentte kimsesizlerin kimsesi olması prensibiyle dar gelirli vatandaşlara sahip çıkmaya devam ettiklerini iletti. Ramazan ayında da dar gelirli vatandaşları sevindirmek istediklerini bildiren Uludağ, “Belediyemiz sosyal belediyecilik örneğini en iyi şekilde yapmak ve yaşatmak maksadıyla çalışmalarına devam etmektedir. Bu çalışmalardan birisi de Ramazan aylarında yaptığımız gıda paketi desteğidir. İlimizde dar gelirli olan vatandaşlarımızın bayrama bir nebze olsun mutlu girmesi için çalışmalarımıza başlamıştık. Bu konuyla ilgili kurulan birimimiz gerçek hak sahiplerine ulaşarak gıda paketlerini dağıttılar” dedi.
Vatandaşların kendilerine ettikleri duaların her şeyin üstünde bir değer arz ettiğini aktaran Uludağ, manevi değeri olan günlerde zor durumda olan aileleri unutmayacaklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uşak’ta Bayram Önü Bin 900 Aileye Gıda Paketi Desteği Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN