Kayaağıl Hem Sağlık Verecek Hem De Tanıtacak

Giriş Tarihi: 3.8.2015 23:58 Güncelleme Tarihi: 4.8.2015 05:39
Kayaağıl Hem Sağlık Verecek Hem De Tanıtacak
Belediyesi kentte yaşayanların ve kent dışından gelen misafirlerin Kayaağıl Jeotermal Tesislerinde kalmalarını sağlayacak yeni apartlarında sona yaklaşırken, tesisler gelenler sağlık bulmakla birlikte, tesisin tanıtıcı dizaynı sayesinde Uşak’ı daha iyi tanıyacak.
Uşak Belediyesi kentte jeotermalin marka olması için çalışmalarına devam ediyor. Kayaağıl da yer alan tesisin daha iyi bir konuma gelmesi adına yeni apartlar, aqua park ve restoranda son aşamaya gelen Belediye, apartların kent tanıtımına katkı sağlamasını da hedefliyor. Bunun için planlamalarını yapan Belediye, tesisin içinde tanıtıcı öğeleri duvarlara işliyor. Çalışmalar kapsamında Uşak halıları duvarlarda yerini alırken, şehrin turistik ve kültürel değerleri de çok kısa sürede apartlarda olacak.
Hergün yüzlerce kişinin kaldığı apartlarda tanıtım çalışması yaparak bir taşla iki kuş vurmayı hedeflediklerini anlatan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “İlimize gelen misafirlerimizin kentimizi öğrenmesini istiyoruz” ifadesini kullandı. Jeotermalin tanıtımda önemli bir etki sağlayacağına vurgu yapan Cahan, “Günden güne ilgi çeken ve kalitesiyle beğeni kazanan jeotermal tesisimizde projelerimize hayat vermeye devam ediyoruz. Tesislerimiz her yönü ile dikkat çekmeyi başardı. Bu vesileyle il dışından da sürekli misafir ağırlıyoruz. Biz bu durumu da fırsata çevirmek istedik. Yeni apartlarımızın sağlık ile ilgili misyonunun yanında tanıtım için de misyon üstlenmesini istedik. Bu nedenle ilimize has olan kültürel ve turistik tanıtıcı öğelerin apartlarımızda olması için çalışmalara başladık. İlk olarak Uşak halılarını duvarlara işledik” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kayaağıl Hem Sağlık Verecek Hem De Tanıtacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN