Son Dakika Haberi: İstanbul'da 4 kadın 1 adamı feci şekilde dövdü! Olay anında vatandaşlar... | Video

Son Dakika Haberi: İstanbul'da 4 kadın 1 adamı feci şekilde dövdü! Olay anında vatandaşlar... | Video
06.07.2020 | 09:31

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son dakika... İstanbul Esenyurt'ta dört kadın sokak ortasında aralarına aldıkları bir adamı tekme tokat feci şekilde dövdükleri olayın görüntüleri ortaya çıktı. Olay anında çevreden izleyen vatandaşların kavgayı ayırmak yerine izleyerek cep telefonun ile çekim yaptıkları görüldü.

Olay, dün İstanbul Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, cadde üzerinde 4 kadınla bir adam henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine kadınlar adama saldırırken, caddede yürüyen vatandaşlar neye uğradığını şaşırdı.


Kadınlar ve saldırıya uğrayan adam eline ne geçtiyse fırlattı
Cadde üzerinde kadınlarla başlayan sözlü tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle kadınlar ve adam eline ne geldiyse birbirine fırlattı. Daha sonra kadınlar adamı kovalayarak tekme ve tokatlarla saldırdı. Caddede yürüyen vatandaşlar şaşkına dönerken, kadınlar ise uzun süre sakinleşemedi.


Kavga nedeniyle trafik bir süreliğine durdu
Sinirlerine hakim olamayan kadınlar adama saldırırken, kavganın yola taşmasıyla trafik bir süreliğine durdu. Trafikte bulunan vatandaşlar da olan biteni anlamakta güçlük çekerken, kadınlar bir süre sonra sakinleşerek adamın yanından uzaklaştı. Saldırıya uğrayan şahıs ise olay yerinden uzaklaşarak kısa süre sonra gözden kayboldu.


Kadınların adama saldırdığı anlar kamerada
Cadde üzerinde yürüyen vatandaşları şaşkına çeviren kavga anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, kavgaya karışan kadınlarla adamın eline ne geçerse birbirine fırlattığı, daha sonra kadınların adama saldırdığı ve trafiğin durduğu görülüyor.

SON DAKİKA