Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Boğaya karate yapan adam konuştu!

'da bayramın birinci günü kaçan boğayı yakalamak için her türlü taktiği deneyen Yavuz Arslan, son olarak boğaya karate yapınca sosyal medyada günün konusu haline geldi.

Giriş Tarihi: 13.9.2016 14:02 Güncelleme Tarihi: 13.9.2016 17:23
Boğaya karate yapan adam konuştu!

Arslan, "Kement attım olmadı, ip gerdik olmadı, ben de son olarak boğayla göz göze geldiğim anda karate yapmaya başladım. Etkili oldu. Boğa bir an benden korktu. Ama sonra beni ezip geçti" dedi.

'da bayramın birinci günü Osmangazi ilçesi Alemdar Mahallesi pazar alanında kesim esnasında kaçan boğa ortalığı birbirine katmış ve peşine taktığı 50 kişiyi iki saat boyunca koşturmuştu. Kaçan boğanın yakalanması esnasında mahallenin sevilen siması 56 yaşındaki Yavuz Arslan, boğayı yakalamak için verdiği mücadele ile birçok televizyon kanalında ekranlara geldi.

"BOĞA BİR AN KORKTU AMA BENİ EZİP GEÇTİ"

Boğaya karate yapma sahnesinin ardından olumlu tepkiler alan ve telefonları susmayan Arslan, "Her ne konuda olursa olsun hep mahallelimin yardımına koşmaya çalıştım. Boğa kaçınca kendi kestiğim boğayı bırakarak onun peşinden koştum. Kement attım olmadı, ip gerdik olmadı, ben de son çare olarak boğayla göz göze geldiğim anda karate yapmaya başladım. Etkili oldu. Boğa bir an benden korktu. Ama sonra beni ezip geçti. Yaralandım ama peşinden koşmayı bırakmadım. Sonunda belediyenin kurban timi gelerek sakinleştirici iğne yaptı ve o şekilde yakaladık" diye konuştu.

Kaçan boğaya karate yapan adamın sonu!

"KARATE JUDO... HERŞEYİ BİLİYORUM"

Seneye Kurban Bayramı'nda belediyeden boğa timi için teklif gelirse değerlendirebileceğini ifade eden Arslan, "Telefonlarım susmadı. haricinde her türlü sporla ilgilendim. Karate, judo her şeyi biliyorum ama yüzemiyorum. Onu da denedim boğuluyordum, yüzme işini bıraktım" dedi.

Arslan, yaptığı karate hareketleri ile mahallelinin yine beğenisini topladı.

BOĞAYA KARATE YAPAN ADAM KONUŞTU
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Boğaya karate yapan adam konuştu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN