Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haziran ayının en güzel 2018 burada! - Resimli Cuma mesajları ile bugünü unutmayın

İslam alemi için büyük öneme sahip olan bugüne ulaşmanın mutluluğu yaşanıyor. Dua ve ibadetler ile geçirilecek bu anlamlı günde camiler yine dolup taşacak ve eller semaya yükselecek. Bu sabah saatlerinden itibaren ise 2018 yine en çok araştırılan konulardan birisi oldu. Sevdiklerine 2018 Cuma mesajı yollamak isteyenler sabah.com.tr'den en güzel görsellere ulaşabilecekler. İşte bu ay sosyal medyada en çok paylaşım alan resimli cuma mesajları...

Giriş Tarihi: 22.6.2018 10:58 Güncelleme Tarihi: 22.6.2018 10:58
Haziran ayının en güzel Cuma mesajları 2018 burada! - Resimli Cuma mesajları ile bugünü unutmayın

Müslüman alemi için en değerli günlerden birisi olan bir Cuma gününü daha idrak etmenin sevincini yaşıyoruz. Bugün yine camilerin dolup taşması bekleniyor. Öte yandan sabah saatlerinden itibaren en çok araştırılan konuların başında yer aldı. Bugünün önemini Resimli Cuma mesajları ile anlatabilirsiniz. Haziran ayında sosyal medyada en çok paylaşılan Cuma mesajları bu başlık altında okuyucularımız için derledik.

EN GÜZEL CUMA MESAJLARI 2018

Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.

Selatü selaya yolladim Mevlaya, sen cümlemizin muradini ver gelecek Cuma'ya.

Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek,endişe içinde yenen baldan daha tatlıdır. Namus içinde yaşanan bir çadır, ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamaktan daha sevimlidir. Cumanız Mübarek Olsun

RESİMLİ CUMA MESAJI BURADA

Birbirinden anlamlı ve dua dolu Cuma mesajları ulaşmak için bir sonraki sayfaya ilerleyebilirsiniz. Bu ayın en çok paylaşım alan 20 Cuma mesajı burada.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haziran ayının en güzel Cuma mesajları 2018 burada! - Resimli Cuma mesajları ile bugünü unutmayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN