Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika haberi: Tarım ve hileli ürünler satan firmaları ifşa etti! Hileli ürünler imal eden 74 firma 99 ürün açıklandı!

Gelen son dakika haberine göre Üniversitesi'nin Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi'nde düzenlenen toplantıda Bakan Pakdemirli Tarım ve tarafından hileli ürünler satan markaların ifşa edileceğini duyurdu. Yapılan gıda denetimlerinin devam ettiğini bildiren Bakan bu gece saatlerinden itibaren resmi site üzerinden tam 74 markanın ifşa edileceğini bildirdi. Bunun üzerine ise insan sağlığını hiçe sayarak ürettikleri ürünlerde hileli maddeler kullanan bu markalar ile Tarım ve Orman Bakanlığı hileli ürünler listesi milyonlarca vatandaş tarafından merak konusu haline geldi. Ülkemizde gıda güvenilirliğinin sağlanması, gıdalarda yapılan taklit ve tağşişin önlenmesi için çalışmalarını sürdüren Tarım ve Orman Bakanlığı hileli ürünler satan firmalar listesini açıkladı. İşte gelen son dakika haberine ilişkin tüm detaylar ve ifşa edilen 74 marka…

Giriş Tarihi: 15.2.2020 21:35 Güncelleme Tarihi: 15.2.2020 21:35 ABONE OL
Son dakika haberi: Tarım ve Orman Bakanlığı hileli ürünler satan firmaları ifşa etti! Hileli ürünler imal eden 74 firma 99 ürün açıklandı!

Bakan Pakdemirli tarafından yapılan son dakika açıklaması ile Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı hileli ürünler satan markaları ifşa etmeye devam ediyor. Belirli aralıklarla yayınlanan bu listenin bir yenisinin daha yayınlanacağı vatandaşlara yapılan açıklama ile duyurulmuştu. Pakdemirli yaptığı açıklamada denetimler konusundaki çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini vatandaşlara bildirirken tam 74 firmanın da ifşa edileceğini ifade etti. Bunun üzerine vatandaşlar insan sağlığını ciddi oranda tehdit eden ve zehir saçan gıdaları üreten bu markalar ile ilgili olarak "Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı hileli ürünler satan firmalar listesi" ile ilgili araştırmalarına başladı. Üniversitesi'nin Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi'nde düzenlenen İl Sektör Toplantısı'na katılan Pakdemirli katıldığı toplantıda gıda denetimlerinin devam ettiğini de duyurdu. İşte Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından gelen son dakika hileli ürünler satan firma ve markalar isimleri ile beraber kamuoyuna duyurulan o liste…

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI HİLE YAPAN FİRMALAR 2020 li

Ülkemizde gıda güvenilirliğinin sağlanması, gıdalarda taklit ve tağşişin önlenmesi için Tarım ve çalışmalarına devam ediyor. Büyük bir titizlikle yürütülmekte olan denetimlerin sonucunda Bakanlık 74 markayı ifşa ettiğini duyurdu.

İşte hileli ürünler listesi...

ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika haberi: Tarım ve Orman Bakanlığı hileli ürünler satan firmaları ifşa etti! Hileli ürünler imal eden 74 firma 99 ürün açıklandı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN