Türkiye'nin en iyi haber sitesi
ALMİLA ADA KİMDİR?

Almila Ada, 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde tamamlamıştır. Londra’da yüksek lisans yapmıştır.

Yurt dışında bir çok dergi için modellik yapan güzel oyuncu, 2015 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamış daha sonra Kırgın Çiçekler dizisinde rol almıştır.

Paris-Londra Moda haftasında, ünlü Hollister markası, BBC İngiltere, Litvanya'da IQ dergisi ve Italyan Vogue dergisi için modellik yaptı. En son Turkiye'de Instyle Ekim sayısında gördük genç yeteneği.. Ülkemizin gururu olan Almila umariz ileride birçok güçlü projede ismini duyacağımız başarılı bir oyuncu olur.

Ekranlarında yayınlanan; başrolü Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer'in paylaştığı Adı Efsane dizisinin kadrosunda yer almakta ve Melis karakterini canlandırmaktadır.

HABERLER Almila Ada ile ilgili tüm haberlere, sabah.com.tr’ye eklenen son dakika haber ve gelişmelerine 7/24 bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Toplam 04 Almila Ada haberi sayfamızda bulunuyor.
BİZE ULAŞIN