Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Esra Sönmezer Kimdir ?
Esra Sönmezer 23 Şubat 1983 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Arnavut'tur. 2002 yılında Türkiye'de düzenlenen Güzellik yarışmasında 1. seçilerek herkesin tanıdığı bir isim haline geldi. Türkiye Güzeli seçildiği yıl Dünya Güzeli yarışmasına katıldı ve 4. oldu.

Fakat yarışmada haksızlığa uğradığını düşündüğü için tacını kabul etmeyerek sahneye attı.. Güzellik yarışmasının ardından, TURKCELL reklamlarında 1 yıl boyunca oynadı, fakat 2002 yılında annesini ansızın kaybetmenin acısıyla ve yaşı küçük olduğu için ailenin kararıyla 6 yıl çalışma hayatına ara verip, eğitimini tamamladı..

2004 'ten 2007 yılı sonuna kadar Erdem Siyavuşgil' den şan, solfej ve musiki dersleri aldı.. 2007 yılında Müjdat Gezen'in Teşviği ile Müjdat Gezen 'Aktör Studio' oyunculuk okuluna girerek, tiyatro, muzik,dans,diksiyon ve sinema dersleri almaya başladı.. Esra Sönmezer, egitimine halen daha devam etmekte.

Diziler

Olum Bak Git Sinema Filmi
Hayatımız Sigortalı
İhanet
Düriye'nin Güğümleri
Doğal Yaşam
Tövbeler Tövbesi
Falcılar Sokağı
Benimle Oynar mısın
Gecenin Konukları
Maksimum Sağlık
Esra'nın Yemek Günlüğünü
HABERLER Esra Sönmezer ile ilgili tüm haberlere, sabah.com.tr’ye eklenen son dakika haber ve gelişmelerine 7/24 bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Toplam 07 Esra Sönmezer haberi sayfamızda bulunuyor.
BİZE ULAŞIN