larınızı yla güçlendirin

larınızda yıpranma, dökülme, kırılma vb. problemler varsa üzülmeyin. yla saçlarınız göz kamaştıracak.

Giriş Tarihi: 13.3.2015 15:46
Saçlarınızı badem yağıyla güçlendirin
Badem çekirdekleri soğuk pres yöntemiyle sıkılarak hafif sarı renkli ceviz tadını andıran bir yağ elde edilmektedir. denilen bu madde başlıca bakımında kullanılmakta ve çam yağı, yılan yağı, avokado yağı gibi güzellik ve saç bakım piyasasında adı sıkça geçen ürünlerden daha faydalı olarak saçlarda sıkça yaşanan problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Siz de saçlarınızda çeşitli problemler yaşıyorsanız üzülmeyin. Çünkü bu yağ, kısa zaman içinde saçlarınızdaki sorunları yok ederek, saçlarınızın göz kamaştırmasına neden olcak.

İşte badem yağının saçlarınızda yarattığı mucizevi etkiler...

Nemlendirir


Saçlarda kuruma görüldüğünde, saçlar daha çabuk kırılmaya ve güçsüzleşerek dökülmeye başlar. Badem yağı, gösterdiği doğal nemlendirici etkisiyle sizi böyle kötü durumlardan koruyacaktır.

Dökülmeyi engeller

Saç dökülmesinin en büyük sebebi saç köklerinin zamanla güçsüzleşmesinden dolayıdır. Badem yağı, saç köklerini güçlendirerek dökülmelerin engellemesini sağlamaktadır.

Kırıkları engeller

Saç kırıkları genellikle saçın uç kısımlarında meydana gelerek kötü bir görünüme sebep olur. Badem yağı, düzenli olarak kullanıldığında saç uçlarında görülen kırılmaları azaltır.

Dış etkenlerden korur

Sıcak yaz günlerde veya kışın soğuk havalarda saçlar ağır hava koşullarına maruz kaldığı için dış etkenlere bağlı olarak aşırı derecede yıpranır. Badem yağı saçın etrafında doğal bir savunma hattı oluşturarak saçı dış etkenlere karşı korur.

Dolgunluk verir

Daha dolgun bir görünümlü saçlara kavuşmak, herkesin hoşuna giden bir durumdur. Fakat bunun için saç tellerinizin güçlenerek kalınlaşması gerekir. Badem yağı üstün faydaları sayesinde saçları kalınlaştırıp güçlendirerek dolgun bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Kafa derisini korur

Saçlarınızı boyadığınız zaman veya çeşitli rahatsızlıklar sebebiyle kafa derinizde kızarıklıklar, kaşıntılar veya dökülmeler yaşanabilir. Badem yağı kafa derisinde saç köklerinin bulunduğu kısımları güçlendirerek, bu olumsuz etkileri ortadan kaldırmaktadır.

Kaynak: Kadinvekadin.net
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Saçlarınızı badem yağıyla güçlendirin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN