Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'' kaderiniz olmasın

Koçu Didem Özkan, lardaki kayıplarda ve izlerde çözüm olarak kullanılabilecek en uygun yöntemin 3D mikropigmentasyon uygulaması olduğunu belirtti.

Giriş Tarihi: 15.2.2016 13:33
'Kaş izi' kaderiniz olmasın
ların yüzün en çok göze çarpan ve çekiciliği arttıran yapı taşları olduğunu ifade eden Özkan, şöyle konuştu:

"Yüz ifademizi belirlediği gibi, canlı ve genç bir bakışın da olmazsa olmazıdır. Kaş'ta oluşmuş bir yara izi de bu yapı içinde oldukça dikkat çekici hale gelir. Genellikle en çabuk ve kolay başvurulan kamuflaj yöntemi; bir kalem yardımı ile eksikliği tamamlamaya çalışmaktır. Ancak, bu defada boyanın gün içinde çıkabilme ihtimali oldukça tedirgin edici olur. Kalem ile yapılan bu kapatma işleminin bir diğer dezavantajı da, her gün bu zahmete katlanmak ve bu da yetmezmiş gibi, kıl efekti verilemediği için doğallıktan oldukça uzak olmak.

''En uygun yöntem 3D mikropigmentasyon''


Gelelim bu konudaki çözüm yöntemine; Kaşlardaki kayıplarda ve izlerde çözüm olarak kullanılabilecek en uygun yöntem 3D mikropigmentasyon uygulamasıdır. Bu yöntem ile kaştaki dikiş izi, yanık izi, yara izi ve ameliyat izleri giderilmiş olur. Üstelik tamamen doğal kaş efekti oluşturulması sebebiyle de gönül rahatlığı ile kullanmak mümkündür. 3D mikropigmentasyon uygulaması ile hem kaşınıza 4 boyutlu kaş tasarımı yapılarak arzu edilen uygun şekil verilir, aynı zamanda 3 boyutlu mikropigmentasyon uygulaması ile doğal kıl efekti verilerek iz kolaylıkla ve kısa süre içinde kapanmış olur. İşlem sonunda arzu ettiğiniz kaşlara ve gülümseyen, çekici bir ifadeye kavuşmak ise kendinize vereceğiniz en büyük hediye oluyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kaş izi' kaderiniz olmasın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN