Kızından sonra kendi partisi başlayacak

Giriş Tarihi: 12.10.2012
İşadamı Rezza Zarrab'ın, Ebru Gündeş'le evliliklerinden dünyaya gelen kızları Alara için, Çırağan Sarayı'nın balo salonunda 1. doğum gününü kutlayacağını yazmıştım. Zarrab'ın kesenin ağzını açtığı büyük kutlama günü gelip çattı.
Bu akşam Zarrab çiftinin yaklaşık 150 dostu, minik Alara'nın doğum günü için Çırağan Sarayı'nda olacak. Davetliler, Alara'dan sonra Ebru Gündeş'in doğum gününü de kutlayacak.
Çünkü Rezza Bey, 12 Ekim 1974 doğumlu olan eşi Ebru Gündeş için de bir kutlama organize etmiş. Yani Azeri eniştemiz çifte doğum günü kutlaması yapıp bir taşla iki kuş vuracak!!!

ORTAÇ KANKASI İÇİN ŞARKI SÖYLEYECEK
Saat 19.00 gibi başlayacak çifte doğum günü kutlamasının ilk ayağının Alara üzerine kurulu olduğunu öğrendim. Artık Zarrab, ne sürprizler hazırladı bilmiyorum ama Alara'nın pastası 20.30'da kesilecekmiş. Pastanın ardından da Ebru Gündeş orkestrasıyla sahneye çıkıp kızı ve dostları için şarkılar söyleyecekmiş.
Ardından Gündeş'in doğum günü partisi başlayacakmış ve gece yarısına doğru da Gündeş pastasını kesecekmiş.
Gündeş'e doğum gününde sanat dünyasındaki en yakın dostu Serdar Ortaç'ın da bir jest yapacağını öğrendim. Ortaç, beş kuruş almadan sahneye çıkıp Zarrab çifti ve dostlarını şarkılarıyla eğlendirecekmiş. Hem Alara'ya hem de Gündeş'e nice yıllar diliyorum..

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kızından sonra kendi partisi başlayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN