Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile cimrilik yüzünden boşandı

Örnek çift olarak gösterilen ve sürpriz bir kararla yollarını ayırarak herkesi şoke eden ile 'ın boşanmasının ardındaki gerçek ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 25.11.2014 12:05 Güncelleme Tarihi: 25.11.2014 17:25
Ata Demirer ile Özge Borak cimrilik yüzünden boşandı
- çiftinin boşanma nedenini deneyimli gazeteci İpek Durkal katıldığı bir programda açıkladı. Durkal, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

AYRILIK NEDENİ ATA'NIN CİMRİLİĞİ


"Ayrılığın maddi yönden olduğu, Ata Demirer'in paraya ihtiyaç olduğu dönemde biraz cimri davrandığı iddia ediliyor" diyen Durkal, "Her ikisinin de üzgün olduğunu biliyoruz. Ata ile Özge hala görüşüyor" dedi.

EN YAKIN ARKADAŞLARI BİLE ŞOKTA

Durkal, "Daha düne kadar çift birbirlerine olan aşklarından bahsediyordu. En yakın arkadaşları bile hayretler içerisinde. Kimsenin böyle bir durumdan haberi yoktu. Herkes o gün öğrendi. Hiç kimseye bir şey söylemediler" diye konuştu.

BÖYLE EVLENMİŞLERDİ!

KOMŞULARI ATA DEMİRER'İN HALİNE ACIDI

Annesinin evine taşınan ve her akşam acıklı şarkılar dinleyen Ata Demirer'in hali komşularını üzdü.

Ata Demirer ile Özge Borak'ın evliliği Nisan 2012'de başlayıp 12 Kasım 2014'te bitmişti. Özge Borak ayrılığın ardından birlikte oturdukları evden taşındı. Demirer ise annesi Ayten Kaçar'ın Cihangir'deki evine kapandı. Neredeyse her akşam yüksek sesle ayrılık şarkıları, aşk türküleri söylüyor. Dertli dertli klarnet çalıyor. Efkar dolu saatler bazen gece yarısına kadar sürüyor.

Komşular rahatsız oldukları bu durum karşısında şimdilik sessiz. Nedenini de kendi aralarında şöyle konuşuyorlar: "Ata boşandığı için zaten üzgün. 'Gürültüden rahatsız oluyoruz' diye şikayete gidersek çok ayıp olur. Bırakalım içini döksün rahatlasın."

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ata Demirer ile Özge Borak cimrilik yüzünden boşandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN