, babasının sözleri yüzünden mi kaybetti?

Giriş Tarihi: 4.7.2015 12:42 Güncelleme Tarihi: 4.7.2015 12:43
Merve Aydın, babasının sözleri yüzünden mi kaybetti?

Sosyal medyada çoğu kişi 'ın şampiyonu olamamasını babası 'ın açıklamalarına bağladı.

2015 finalinde 'ın babası ile 'nin kardeşi arasında polemik yaşandı.

Survivor All-Star final akşamında ailelere söz verildiğinde, Merve Aydın'ın babasının sözleri sosyal medyada tepki çekti. Büyük bir çoğunluk Ufuk Aydın'ın sözlerinin oylamanın kaderini değiştirdiğini düşünüyor.

UFUK AYDIN: TIME DERGİSİNE ÇIKAN TÜRKİYE'DEN 3 KİŞİDEN BİRİDİR

Kızıyla ilgili düşünceleri sorulan Merve'nin babası Aydın, "Olimpiyatlarda ülkemizi sakat sakat temsil eden İngiliz Time dergisine çıkan Türkiye'deki 3 kişiden bir tanesidir. Bir tanesi 'tür. Bir tanesi Turgut Özal'dır. Bir tanesi de milli atletimiz Merve Aydın'dır" dedi.

ATLETİZM FEDERASYONU'NA TEPKİ

Evlerini satarak olimpiyatlara kızını hazırladığını ilk kez canlı yayında açıklayan Aydın, kızına kimsenin destek olmadığını iddia ettti. Atletizm Federasyonu'na tepki gösteren baba, "Uluslararası alanda koştu diye cezalandırıyorlar. Doping yapmamış hiç bir şey yapmamış. Benim kızım alnının akıyla çıkıp orada mücadele etmiştir. Onlar kendilerini çok iyi biliyorlar. Daha sonra çıkıp kendilerini ifade ederler zaten niye böyle bir şey yaptıklarını." ifadelerini kullandı.

ACUN ILICALI İTİRAZ ETTİ

ise baba Aydın'ın Time dergisine Türkiye'den 3 kişinin girdiği iddiasına itiraz etti. Ilıcalı, Naim Süleymanoğlu'nun da o dergide yer aldığını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Merve Aydın, babasının sözleri yüzünden mi kaybetti?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN