Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve 'in yan yana ilk pozu

Megastar 'ın "eşim olacak" dediği ile yan yana ilk fotoğrafı ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 13.1.2016 09:42 Güncelleme Tarihi: 13.1.2016 14:36
Tarkan ve Pınar Dilek'in yan yana ilk pozu

'ın sevgilisi 'in ünlü sanatçının fanı olduğu ve Almanya'daki konserleri sırasında tanıştıklarını fotoğraflarıyla geçen günlerde ortaya çıkmıştı. Tarkan'ın "eşim olacak" dediği Pınar Dilek ile yan yana ilk fotoğrafı da ortaya çıktı.

EVLİLİK YOLUNDA HIZLA İLERLİYOR

Tarkan 2015'in son günlerinde kız istemeye giderek evlilik yolunda ilk ciddi adımı atmıştı. Tarkan, evleneceği kişinin Pınar Dilek olduğunu doğrulamış sonrasında da ikilinin ilk fotoğrafları yayınlanmıştı. Toplu fotoğrafta aynı karede görüntülenen Tarkan'ın ile Pınar Dilek ile yan yana ilk fotoğrafı da ortaya çıktı. Ve bu poz, Pınar Dilek ile büyük aşkın temellerini attı.

TARKAN HUZURU HER ZAMAN EVİNDE BULDU

Çocuk için evleneceği yazılıp çizilen Tarkan'ı en iyi tanıyan kişilerden biri olan 14 yıldır birlikte çalıştığı eski koruması Levent Ağaoğlu, Tarkan ile Pınar Dilek'in tanışmasına kendisinin vesile olduğunu söyledi. Almanya konserleri sırasında kendisine yardımcı olan Dilek'in akrabasının ricası üzerine kulise aldığı Pınar Dilek ile Tarkan'ın tanıştıktan yıllar sonra flört etmeye başladığını belirten Ağaoğlu, Tarkan'ın ev hayatını seven ve akrabaları ile her zaman görüşen birisi olduğunu söyledi.

"EVLİLİĞİ SADECE ÇOCUK İÇİN DEĞİL, GERÇEKTEN İSTEDİĞİ İÇİN YAPACAK"

Tarkan'ın huzuru her zaman evinde bulduğunu sözlerine ekleyen Ağaoğlu, o nedenle Tarkan'ın evliliği çocuk için değil, gerçekten evlenmek istediği için yapacağını söyledi.

Uluslararası özel güvenlik ve yakın koruma uzmanı Levent Ağaoğlu, Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü yıldızlara da hizmet veriyor.

Kaynak: Hürriyet

TARKAN'DAN İSYAN MEKTUBU

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarkan ve Pınar Dilek'in yan yana ilk pozu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN