ile Can Tursan bu kez boşandı

Eski Türkiye güzeli manken ile 4 yıllık eşi iş adamı Can Tursan anlaşmalı olarak boşandı. Birbirlerinden herhangi bir maddi ya da manevi tazminat ile nafaka talebinde bulunmayan çift, adliyeden birlikte ayrıldı.

Giriş Tarihi: 23.3.2016 13:08 Güncelleme Tarihi: 23.3.2016 13:24
Hande Subaşı ile Can Tursan bu kez boşandı

2012 yılında iş adamı Can Tursan ile hayatını birleştiren 2005 Miss Turkey birincisi bugün görülen davanın ardından boşandı. Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na avukatları ile birlikte gelen çift, bir süre davanın görüleceği Aile Mahkemesi'ne ayrı ayrı girdi.

Hande Subaşı'nın menajeri Ayşegül Bafralı da destek olmak için duruşma salonunu önünde bekledi. Duruşmanın başlamasıyla birlikte salona geçen çiftin birbirlerine bakmamaya gayret ettikleri görüldü. Dosyadaki gizlilik kararı nedeniyle salona basın mensupları ve seyirci alınmadı.

Bir önceki duruşmada, aralarındaki sorunları çözmeleri için çifte iki hafta süre veren mahkeme hakimi, boşanmak isteyip istemediklerini tekrar sordu.

Çift, hakime boşanmakta kararlı olduklarını belirterek, aralarındaki sorunları hallettiklerini söylediler. Mahkeme, tarafların talebi üzerine çiftin boşanmasına karar verdi. Yaklaşık 15 dakika süren duruşmanın ardından çiftin yüzünün asık olduğu görüldü. Açıklama yapmak istemeyen Subaşı ve Tursan, otoparka inmek üzere adliyeden birlikte ayrıldı.

Öte yandan çiftin birbirlerinden herhangi bir maddi veya manevi tazminat ile nafaka talebinde bulunmadıkları öğrenildi.

TATİLE ÇIKMIŞLARDI

Subaşı ile Tursan, evliliklerini kurtarmak için tatile çıkmıştı. Ancak bu tatilin dönüşünde çiftin boşanma konusundaki kararı devam etmişti.

Hande Subaşı bu kez kesin boşandı!

İLİŞKİYİ 'SÖRF' BİTİRDİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hande Subaşı ile Can Tursan bu kez boşandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN