Uzman Astrolog ile 18 Nisan 2019 Perşembe - Günlük ve

konusunda akıllara gelen ilk ve tek isim ile 18 Nisan 2019 Perşembe için yayınlandı. Sosyal medya kullanıcılarının '' olarak da tanıdığı Zeynep Turan, haftanın sonuna doğru yaklaşırken de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyecek? İşte, Astroloji ile 18 Nisan 2019 Perşembe için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 18.4.2019 08:03 Güncelleme Tarihi: 18.4.2019 08:19
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 18 Nisan 2019 Perşembe - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 18 Nisan 2019 Perşembe günü için burç yorumları sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 18 Nisan 2019 Perşembe burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Tarihi tekerrür ettirecek dolunay kapıda! " başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 18 NİSAN 2019 PERŞEMBE - ASTROLOJİ

Astrogündem: Ay-Mars 120'liği toplumsal sorunları gündeme getirmeyi hedefliyor. Emeklilik yaşı, erken emekli olma şartlarına dair yeni tasarılar söz konusu olabilir. Bugünden sonra modanın duayenleri olarak bilenen markalar çok konuşulacak.

KOÇ: Uzun süredir çok özenerek takip ettiğin bir iş, bugün seni daha pozitif hissedeceğin bir güne uyandırmış olabilir. Şans seni destekliyor. Fakat kontrolünü kaybetmemeli ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısın. Eğer ilişkin yoksa yeni birisi ile tanışman an meselesi. Bugün aynı zamanda bir süre önce yaşadığın kötü bir olayın tekrar hatırlatılmasından rahatsız olabilirsin.

BOĞA: Özlem duygunun ağır bastığı bir gün olacak. Telefonla yapacağın birkaç görüşmeyle bu duygunu bir nebze olsun giderebileceksin. Fikirlerini açık yüreklilikle ve samimiyetle dile getirmen oldukça ilgi çekecek. İnsanların sana daha farklı ve özverili bir tutumla yaklaştıklarını göreceksin. Haksızlığa tahammül edemeyerek kendini yıkıcı tartışmaların içinde bulabilirsin.

İKİZLER: Bugün Merkür-Chiron kavuşumu gerçekleşiyor. Küçük ayrıntılardan ve tespitlerinden arınamıyorsun. Sürekli eleştirel tavrın çevren tarafından hoş karşılanmayabilir. İkili ilişkilerinde dikkatli olman gereken bir gündesin. Sonradan üzülmemek için bazı insanlarla arana mesafeyi şimdiden koyman gerekebilir.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 18 Nisan 2019 Perşembe - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN