Tazminat davasında flaş gelişme

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, ünlü türkücü ’ün 2012 yılında ünlü sanatçı ’dan satın aldığı yazlığı icralık oldu. Yavuz Bingöl’ün, Avşar kızından satın aldığı malikane tarzındaki villa, 2016 yılında boşandığı eski eşi ’ın 200 bin liralık boşanma tazminatı talebi nedeniyle icra yoluyla satışa çıkarıldı.

Giriş Tarihi: 29.4.2019 11:15 Güncelleme Tarihi: 29.4.2019 11:18
Tazminat davasında flaş gelişme

Öykü Gürman, bir dönem hayatını birleştirdiği oyuncu ve sanatçı Yavuz Bingöl ile şu sıralar davalık duruma geldi. Kardeşi Berk ile birlikte seslendirdikleri "Evlerinin Önü Boyalı Direk" türküsü ile sahne dünyasına adım atan, "Sen Anlat Karadeniz" dizisiyle şöhretini arttıran Öykü Gürman; 2015-2016 yılları arasında sanatçı Yavuz Bingöl ile hayatını birleştirmişti.

EVİN DEĞERİ...

Bu evlilikten çocuk sahibi olmayan çiftin ayrılıkları sonrasında Yavuz Bingöl, Öykü Gürman'a nafaka ödemeye mahkum edilmişti. Yıllardır süregelen davada alınan karar ile Yavuz Bingöl hakkında yasal takip başlatıldığı öğrenildi. Bu karar sonrasında Ayvalık'ın 3 milyon 50 bin lira bedel biçilen evin, Gürman'ın Yavuz Bingöl'den talep ettiği 200 bin liralık tazminata karşılık satılabileceği iddia ediliyor.

2 YILDIR HİÇ UĞRAMAMIŞ

Yavuz Bingöl'ün; Sarımsaklı'daki eve 2 yıldan bu yana hiç uğramadığı ve evde bir bekçinin 24 saat görev yaptığı öğrenildi. 2 yıldan bu yana kullanılmayan evde bakımsızlık nedeniyle salaş bir görüntünün hakim olduğu dikkatlerden kaçmazken, evin giriş kısmındaki yolda ise site yönetimi tarafından yeni düzenlemelerin yapıldığı da dikkatlerden kaçmıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tazminat davasında flaş gelişme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN