Ünlü şarkıcı ile Defne Samyeli’nin aşkı yıllar sonra ortaya çıktı!

Şarkıcı 'ın hayatını kaleme aldığı 'Beni Ağlatma' adlı kitap ile ilk kez ortaya çıkan Defne Samyeli aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü. İlişkilerini gizleme isteği yüzünden Defne Samyeli tarafından terk edildiği ortaya çıkan 50 yaşındaki popçu Mustafa Sandal, "Defne ne istediğini bilen, net bir kadın. 'Senin bakış açın ve modun buysa bana uymuyor' dedi ve yapması gerekeni yaptı" yıllar sonra gelen itirafıyla şaşırttı. Sandal, "Kitapta hayatınıza giren kadınlardan bahsediyorsunuz. İzinlerini aldınız mı? sorusuna ise "Hayır. Çünkü onları onore ederek anıyorum. Bir ilişki insanı büyütüyor, geliştirip bir sonraki adıma taşıyor. İlişkilerimin hayatımdaki kıymetinin çok farkındayım" yanıtını verdi.

Giriş Tarihi: 13.1.2020 15:47 Güncelleme Tarihi: 13.1.2020 15:50 ABONE OL
Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile Defne Samyeli’nin aşkı yıllar sonra ortaya çıktı!

Beni Ağlatma kitabıyla gündeme gelen 'ın Defne Samyeli ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Bu bomba ilişki magazin gündemine damga vurdu.

İTİRAFI OLAY OLDU

Mustafa Sandal, aşk hayatının bilinmeyen yönlerini Hakan Gence'ye anlattı. İlişkilerini gizleme isteği yüzünden Defne Samyeli tarafından terk edildiği ortaya çıkan Sandal, "Defne ne istediğini bilen, net bir kadın. 'Senin bakış açın ve modun buysa bana uymuyor' dedi ve yapması gerekeni yaptı" itirafıyla da olay oldu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile Defne Samyeli’nin aşkı yıllar sonra ortaya çıktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN