: Ağzımı diktirmeyi düşündüm

, “Türkiye’de en çok dalga geçilen kadın benim” dedi ve ekledi: “Zayıflığım, hastalığım hep dile düştü. Sosyal medyada uğradığım zorbalık yüzünden üç kez burun ameliyatı oldum, ağzımı diktirmeyi bile düşündüm.”

Giriş Tarihi: 13.2.2020 10:34 Güncelleme Tarihi: 13.2.2020 15:00 ABONE OL
İrem Derici: Ağzımı diktirmeyi düşündüm

Geçtiğimiz günlerde özel fotoğrafları sanal ortama sızan oyuncu Aslı Bekiroğlu, yaşadığı zor günlerin ardından ilk kez yüzü olduğu Simple'ın lansmanına katıldı. Dostları , Özge Özacar, Kalben de Bekiroğlu'nu yalnız bırakmadı. Ünlü oyuncu, yaşadıklarını söyle anlattı: "Zor bir dönem geçirdim ama çok destek aldım. Böyle olayların kimsenin başına gelmemesi için ne yapabiliriz? Bugün buraya başkalarına umut olmak için geldim."

'RUH SAĞLIĞIM BOZULDU'

Etkinliğe katılan İrem Derici, böyle dönemlerde markaların reklam anlaşmalarını iptal etmesine tepki göstererek şunları söyledi: "Türkiye'nin herhalde en çok dalga geçilen kadınlarından biriyim. Siber zorbalığın en dibini gördüm. Üç yıl önce 40 kiloya kadar düşmeme ve 30 gün yoğun bakımda yatıp ölümden dönmeme sebep olan bir durumdu. Üç kez burun ameliyatı oldum siber zorbalıklardan dolayı. Bir dönem ağzımı diktirmeyi düşündüm ama böyle bir şey olmadığı için yapamadım. Akıl sağlığımı yitirdim, tedavi gördüm. Artık çelik bir duvar ördüm. Son bir yıldır daha iyiyim."

ARKADAŞINA GÖNDER
İrem Derici: Ağzımı diktirmeyi düşündüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN