Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Artık aksiyon yapamazlar!

Giriş Tarihi: 20.1.2014

Beşiktaş Başkanı, herkesin bu tip işlerin sonunda hapis olduğunu net bir şekilde gördüğünü belirtti ve ekledi: "Artık hiçbir kulüp yöneticisinin şike ile ilgili bir aksiyon içine girmesi mümkün değil.

Ankara'da düzenlenen "Sporda Şiddet ve Çözüm Yolları" konulu panele katılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şike sürecini değerlendirdi. Orman, "Artık işin sonunda hapis var. Artık hiçbir yönetici bu konuyla ilgili aksiyon içerisine giremez" dedi. Şiddetin sebeplerinden birisinin yöneticiler olduğunu dile getiren Orman şöyle devam etti: "El altından taraftarlara bilet dağıtan, 'Büyük başkan geldi, hep beraber tezahürat ettirin bana' diyen bir yapı var. Bu işe meyil veren, işi tetikleyen kişilerin ceza görmesi lazım."

ÇARŞI'YA SERT ÇIKTI
Paneldeki "Başkan Çarşı'ya karşı mı?" sorusuna sert bir yanıt veren Orman "Çarşı'nın Beşiktaş'a büyük renk getirdiğini düşünüyorum. Ancak çizginin bu tarafına geçildiği zaman öbür yüzüm ortaya çıkar. O da biraz sert olabilir ama bu aldığım sorumluluktan dolayıdır. Çarşı'nın siyasallaşmasından rahatsızım. Burası spor kulübü" dedi.

ANADOLU ORMAN'I BAĞRINA BASTI
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Anadolu Beşiktaşlılar Derneği'nin organize ettiği kahvaltıya katıldı. Ankara'daki Marco Pascha Cafe'de düzenlenen etkinlik, oldukça samimi bir ortamda geçerken, Orman'a büyük ilgi vardı. Taraftarların fotoğraf çektirme isteklerini kırmayan Fikret Orman ayrıca bol bol imza dağıttı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Artık aksiyon yapamazlar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN