Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aziz Yıldırım patladı!

Giriş Tarihi: 9.2.2014 18:42 Güncelleme Tarihi: 9.2.2014 20:18

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sivasspor maçının ardından açıklamada bulundu.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Sivasspor maçının ardından açıklamada bulundu.

"FENERBAHÇE'Yİ YOK ETMEK İÇİN HER TÜRLÜ OPERASYON YAPILIYOR"

"Penaltı vermezler. 10.dakikada net penaltıyı vermedi. Ben net penaltı gördüm. Arkadaşlara da sordum. Herkes öyle olduğunu ifade etti. Yanlışlık varsa özür dileriz. 21.dakikada Egemen adama hiç değmemiş, teyit ettirdim. Kendisine de içeride sordum. Devrede içeride sordum. Herhangi bir söz söyledin mi? diye sordum.'Ben ne yaptım' dışında bir şey söylemedim dedi. Bir takım zorluklardan geçiyoruz. Ülkenin en önemli kulübü Fenerbahçe'dir. Fenerbahçe'nin tarihi kurtuluş savaşında başlar. Böyle bir kulübü son 3 senedir yok etmek için her türlü operasyon yapılıyor."

"BU HAKEMLER YETERSİZ"

Fenerbahçe son kaledir. Bugün de gördük, taraftar ile kulübün arasını açmaya çalışıyorlar. Aynı hakem 2010 yılında Bursaspor'a kaybetttiğimizde, kuralların dışında top hareket ederken oyunu oynattı. Bizim maçlara gelmiyordu. Mutluyduk, o da mutluydu. Her geldiği maçta aynı tavırları sürdürüyor. Bu hakem yeteneksiz. Yeteneksiz bir hakem üzerinde devam etmek, çok kötü şeyleri doğurabilir. Bu hakemin yapacağı bir hatayı daha affetmeyiz. Federasyona sesleniyorum. Böyle yeteneksiz hakemleri temizleyin. Biz emek veriyoruz. Mücadele ediyoruz. Bugün kötü oynadık olabilir, haftaya iyi oynadık. Yeneriz. Galatasaray'ı Türk Telekom'da yeneriz, hiç merak etmesinler. İstatistiklere baksınlar..."

"Herkes kendine çeki düzen versin. Aziz Yıldırım diyor ki şike yapmadı. Eğer bu hadiselere şikediyorlarsa Türkiye'de bunu yapmayan takım yoktur. Bizden başka herkes yapmıştır, Fenerbahçe yapmamıştır. Bugün Sivas'a geldim. Seyirci bağırıyor, şike yapsana şike yapsana diye bağırıyor. Ben Sivas'ı satın mı aldım? Bunu derseniz Sivas satılmış olur? Bu kadar mı mantıksız insanlar olur. Tribünler bağırıyor, şike yapsana yapsana. Utanın biraz, ayıp. Bana teşekkür etmeleri lazım. Şike yok dediğim için. Biz kimseyi satın almadık. Beşiktaş kulübüyle ilgili hafta içi konuşacağım. Şike ile ilgili suçlanıyorlar, camiaları hiçbir şey söylemiyor. Yargıtay kararına göre şike yapmıştır deniliyor."

"ALLAH AŞKINA, BÖYLE BİR YARGILAMA MI OLUR"


"Bugün gittim balıkçıda oturdum. Üç balıkçıda çay içtim. 1 milyon dolarlık balık aldınız mı, irsaliyeniz var mı, her şey ortada. Bir hafta öncesinden buraya 22 tır balık mı gönderdiler? Medya da suçludur. 50 senenin faturasını bize kesmeye çalıştınız. Her türlü kulüpler şu anda da yapıyorlar. Her yerde teşvik var. Çok şey biliyorum, çok şey söyleyeceğim. Tape'leri lütfen iyi okuyun. Bunları geniş şekilde anlayın. İbrahim Akın'a para verdiğim söyleniyordu. Bu parayı Bülent İşçan, Ahmet Çelebi vasıtasıyla verdiğim söyleniyordu. Fezlekede de böyle diyordu. Yargıtay diyor ki Fenerbahçe muhasabecisi parayı verdi. Allah aşkına böyle bir yargılama mı olur? Bu hukuka nasıl güveneceğiz?"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aziz Yıldırım patladı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN