Dünyanın 8. harikası

"Abartılı olabilir ama benim için stadımız dünyanın 8. harikası olacak" diyen Başkan, loca satışından 50-60 milyon dolar gelir beklediklerini dile getirdi

Giriş Tarihi: 14.2.2014
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena'nın tamamlanmasının ardından rakipleri ile aralarındaki gelir dengesizliğini ortadan kaldıracağını vurguladı. Dünyanın en modern ve en akıllı stadını yaptıklarını belirten Orman, "Biraz abartılı gelebilir ama bana göre dünyanın 8. harikası olacak. Gerekli izinlerin alınmasında ve diğer aşamalardaki katkılarından dolayı Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, ayrıca emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Bu stadı sadece kendimize değil, devletimize ve Türk futboluna yapıyoruz. Böyle bir eseri hem Beşiktaş'a hem de Türkiye'ye kazandıracak olmanın heyecanı içindeyiz" diye konuştu.

ŞİMDİDEN 25'İN ÜZERİNDE LOCA SATILDI
Orman şöyle devam etti: Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç'a destekleri için minnettarız. Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'la görüşmelerimiz çok olumlu geçti. Prosedür noktasında bir takım eksikleri de önümüzdeki günlerde tamamlayacağız. Toplamda 147 locamız var. 25'in üzerinde 850 bin Dolar'ı bulan satış gerçekleştirdik. 50-60 milyon Dolar'lık gelir hedefimiz var. Sonraki aşamada kombine satışlarını devreye sokacağız. Beşiktaşlılara çağrıda bulunuyorum: Gelin çorbada sizin de tuzunuz olsun. Beşiktaş hepimizin ortak değeri, hep birlikte yükseltelim."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyanın 8. harikası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN