Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fikret Orman'dan bomba açıklamalar

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beyaz Futbol programına önemli açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 27.4.2014 10:13
Orman, staddan Gökhan Töre'nin vurulmasına, Felipe Melo'dan Aziz Yıldırım'a kadar birçok önemli konuda görüşlerini paylaştı.

İşte Beşiktaş Başkanı Orman'ın o sözleri:

STAD KONUSU...
"Tabi zor bir lokasyon burası. Etrafından her gün 250 bine yakın araba geçiyor. Milyonlarca insan trafiği var. Biz 70 bin kamyon hafriyat aldık. Gündüz trafiği nedeniyle gece çalışıyoruz. Beşiktaş'ın mali durumu da ortada. Bu iş böyle devam ederken bir yandan stad yatırımı yapıyoruz. Bu kadar büyük bir yatırımı devletler yapıyor. Bizim rakibimiz olan Fenerbahçe'nin kendi yaptı bir de biz yapıyoruz. Bu stadı Beşiktaş yapıyor. Kendi paralarımızla yapıyoruz. Kolay değil. Mücadele ediyoruz işimiz o. Yöneticilik mazaret uydurma değil çözüm bulma sanatıdır. Biz de çözmek için gayret ediyoruz."

"Biz planlarımızı 30 Ağustos'a göre yapıyoruz. Zor bir tarihtir. Çünkü bazı aksaklıklar oluyor. Bunun para dengesini sağlamak ayrı bir zorluk. İşimizde daha hızlanıcaz. Hızlanırken de para ihtiyacımız var. Ortaklaşa götürmeye çalışıyoruz. 30 Ağustos zor bir tarih ama yetiştirmeye çalışıyoruz."

"Burası hiç bir stad gibi değildir. Burası muhteşem bir alandır. İnşaatın dizayn itibariyle müthiş bir stad oluyor. Sırf stad değil konser alanları. Moda merkezi var. Türkiye'deki tüm fashion olayları burada yapılacak. Rakiplerimiz kusura bakmasın ama burası başka bir şey."

"Stadı ben yönetiyorum. Meslek içerisinden geldiğim için daha fazla ilgileniyorum. Geceleri de burada oluyorum. Yurt dışında olduğumda kameralardan izliyorum. Her dk bunla yatıp bunla kalkıyoruz. Benim spor kariyerim içerisin de önemli. Allah bize yapmayı nasip etti bitirip açmasını da bize nasip etsin istiyorum. Çocuklarıma torunlarıma bırakacağım önemli bir eser olacak."

ARKADAŞINA GÖNDER
Fikret Orman'dan bomba açıklamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN