Biraz sabır lazım!

Giriş Tarihi: 20.6.2014

Advocaat, Daum, Schuster, Tuchel..."G.Saray'da hoca kim olacak?" sorusuna Başkan Aysal cevap verdi: Titiz bir inceleme yapıyoruz. Bir hafta içinde belli olur

Lucescu'dan "Gelmiyorum" yanıtını alan ve "Hollanda veya Almanya ekolüne döneceğiz" diyen G.Saray Başkanı Ünal Aysal, teknik direktör seçimi için danışmanı Bülent Tulun'u görevlendirdi. Alman teknik adamlardan Daum ve Schuster'in ismi ortaya atılırken son olarak kulislerde adı geçen Alman Tuchel için Aysal, "Tuchel anlaştığımız doğru değildir. Daha kimseyle anlaşmadık ve imza atmadık. Titiz bir inceleme yapıyoruz. Bir hafta içinde sonuç alacağımızı umuyorum. Biraz sabır" diye konuştu. Dick Advocaat yaşlı olduğu için yönetimin B planı olarak, Dünya Kupası'nın bitmesini bekleyeceği öğrenildi.

SCHUSTER'İN YARDIMCISI GALATASARAY'I ARAŞTIRIYOR
Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Schuster'in İsviçreli yardımcısı Fabio Celestini'nin, 2003-2004 sezonunda Marsilya'da beraber oynadığı Didier Drogba'yı arayarak "Galatasaray ile yüzde 90 anlaştık. İş imzaya kaldı. Bana biraz Galatasaray'ı anlatır mısın?" dediği iddia edildi. Galatasaray yönetimi, Schuster'in adaylardan biri olduğunu doğruladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Biraz sabır lazım!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN