Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ın borcu ne kadar?

Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, çeşitli platformlarda divanı eleştirenlere tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 15.11.2014 12:43 Güncelleme Tarihi: 15.11.2014 16:53
Beşiktaş'ın borcu ne kadar?
Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu'nun olağan toplantısı başladı.

Ceylan InterContinental Otel'de gerçekleştirilen toplantıya Kulübü Başkanı Fikret Orman, yönetim kurulu ile divan kurulu üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan divan kurulu başkanı Yalçın Karadeniz, çeşitli platformlarda divanı eleştirenlere tepki gösterdi.

Bazı kişilerin kulübün yönetim kurulu üyelerine yakın durmaya çalıştığını, daha sonrasında üyelerden uzaklaştıklarında bu kişilerin eleştirel konuşmalar yaptıklarına dikkati çeken Karadeniz, son zamanlarda bazı kişilerin de divan toplantılarının gereksiz olduğu yönünde beyanlar verdiğini dile getirdi.

Bu kişilerin divanı küçük düşürücü konuşmalar yaptığını belirten Yalçın Karadeniz, "Televizyonlara çıkıp, 'bu divan nedir, kaç paralık insanlardır' diyorlar. 1960'lı yıllardan beri faaliyet gösteren bir kurulu hiçbir şey olmuyor gibi göstermeye kimsenin hakkı yok. Kendi televizyonumuzda da bize hakaret etmeyi kar sayıyorlar. Bizim televizyonumuzda bize hakaret etmelerine izin vermeyin" diye konuştu.

BEŞİKTAŞ'IN BORCU NE KADAR?

Beşiktaş Kulübü'nün net borcunun 666 milyon 689 bin 723 lira olduğu açıklandı.

Ceylan InterContinental Otel'de gerçekleştirilen olağan divan kurulu toplantısında kulübün borçları hakkında bilgi veren denetleme kurulu başkanı Feyyaz Tuncel, 30 Eylül 2014 tarihi itibarıyla kulübün toplam borcunun 830 milyon 425 bin 781 lira, net borcunun ise 666 milyon 689 bin 723 lira olduğunu söyledi.

Borcun artışına dikkati çeken Tuncel, 30 Haziran 2014'deki toplam borcun 702 milyon 645 bin 10 lira, net borcun ise 595 milyon 735 bin 796 lira olduğunu belirterek, bu borcun 30 Eylül 2014'de 830 milyon 425 bin 781 liraya yükseldiğini ifade etti.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER


AHMET NUR ÇEBİ: LÜTFEN BİR ARADA OLALIM

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu'nun olağan toplantısı sona erdi.

Ceylan InterContinental Otel'de gerçekleştirilen toplantının son bölümünde kulüp ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, eleştirilere yanıt verdi.

Düzeltmeleri gereken çok şey olduğunu vurgulayan Çebi, "Tapeler var, şunlar var bunlar var... Bu, birlik olmaktan çıkmadan kaynaklanıyor. Sevgisizlik, saygısızlık, kötü niyet yatmaktadır. Lütfen bir arada olalım" ifadelerini kullandı.

Çebi, zaman zaman üyelere yanıt verirken, divan kurulu başkanı Yalçın Karadeniz'in karşılıklı konuşulmaması gerektiği yönündeki ifadeleri üzerine, "Ben alışık değilim başkan. Bunların hepsi Beşiktaşlı, sorarlarsa yanıt veririm" ifadelerini kullandı.

Bu arada, kulüp başkanı Fikret Orman, seyahati nedeniyle toplantıdan erken ayrılmak zorunda kaldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beşiktaş'ın borcu ne kadar?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN