Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'F.Bahçeli hakemler...'

Giriş Tarihi: 7.2.2015
'F.Bahçeli hakemler...'

Trabzonspor Kulübü: "Haklı şüpheler içerisindeyiz. Şike sürecinde Aziz Yıldırım'ın bilgisayarından ilk çıkan isim Bülent Yıldırım'dır."

Futbol Federasyonu'nun yaptığı "Hacıosmanoğlu özür dilemelidir" çıkışına Trabzonspor Kulübü, şike sürecinden örneklerle yanıt verdi: "Şike Operasyonu kapsamında Aziz Yıldırım'ın bilgisayarında 'Hakemlerin yakın çevrelerine sorduk, işte hakemlerimizin tuttukları, sempati duydukları takımlar' başlıklı bir doküman ele geçirilmiştir. Bu listenin başında Bülent Yıldırım yer almaktadır. Dokümanda 'Trabzonsporlular' olarak isimlendirilen iki hakem de vardır. Dikkat çekici olan, Fenerbahçeli olarak tanımlanan hakemlerin Fenerbahçe olmak üzere kulübümüz de dahil her takımın maçını yönetiyor olmalarına rağmen, Trabzonsporlular olarak tanımlanan hakemlerin hiçbirinin Fenerbahçe maçlarında görev almıyor olmasıdır. Kulübümüz hakem hatalarının sürekli Trabzonspor aleyhine olmasından dolayı haklı bir şüphe içerisinde olup; ilgilileri ikaz etmektedir."

YILDIRIM İLK DEĞİL!

Benzer bir hakem krizi 2007-2008 sezonunun aralık ayında yaşanmıştı. Dönemin Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın, Fenerbahçe maçına atanan Halis Özkahya'yı karşılaşma öncesi telefonla aramış, Merkez Hakem Kurulu hemen müdahale ederek, Özkahya'nın yerine Fırat Aydınus'u mücadeleye atamıştı.

BİR GÖRÜŞ

AHMET ÇAKAR

MHK Bülent Yıldırım'ı değiştirmelidir


İbrahim Hacıosmanoğlu Türk futboluna büyük bir zarar vermiştir. Şimdiye kadar futbolu oluşturan üniteler birbirlerini yer, birbirlerini manipüle ederlerdi ama Trabzonspor Başkanı'nın üç gündür yaptıkları Türk futbolunun derinden sarsmıştır. Önce "Bülent Yıldırım kasti hata yaparsa takımı sahadan çekerim" blöfünü yapmış, ardından da hakemi arayarak "Düzgün maç yönet" demiştir. 40 yıldır bu işin içindeyim böylesine tehlikeli bir provokasyon ve girişime şehit olmadım. Bundan sonra Yusuf Namoğlu'nun yapacağı tek şey var. Bülent Yıldırım'ı derhal ve ne pahasına olursa olsun değiştirmelidir. Yıldırım'ın maçta yapacağı masum bir hata bile artık büyük olaylara ve dedikodulara sahne olacaktır. Ama dedik ya İbrahim Hacıosmanoğlu dürüst futbol, namuslu paydaşlar, temiz insanlar adı altında üç gündür Türk futboluna büyük zararlar vermiştir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'F.Bahçeli hakemler...'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN