Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ünlü astrolog FB- BJK derbisi analizini yaptı

"20 Mart'taki güneş tutulması Balık burcunda olacak ve bu Beşiktaş'ta çok büyük bir kırılma noktası yaratabilir"

Giriş Tarihi: 19.3.2015 11:32 Güncelleme Tarihi: 19.3.2015 11:38
Ünlü astrolog FB- BJK derbisi analizini yaptı
Psikolojide yüksek lisans yapan aynı zamanda astrolog olan Dr.Barış Özkırış, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin analizini yaparken, 3 büyük kulübün doğum haritasına da baktı ve Fenerbahçe, Galatasaray ile Beşiktaş'ı bekleyen olumlu ve olumsuz süreci paylaştı.
Yazarlık da yapan ve albüm çıkartarak ses sanatçısı olma özelliğini de gösteren Astrolog ve Psikolog Dr.Barış Özkırış; birbirinden ilginç ve merak uyandıran açıklamalar yaptı.

Barış Özkırış'ın astroloji biliminin verilerine dayandırdığı dikkat çeken sözleri şöyle:

Fenerbahçe'nin doğum haritasına baktığımızda; Yengeç burcunda çok güçlü bir vurgu olduğunu görüyorum, Fenerbahçe Yengeç burcu ve güçlü bir karakter. Türkiye'nin haritası ile çok benzerlik var, çünkü Türkiye'nin haritasında da Yengeç burcu yükseliyor.
20 Mart'ta bu hafta bir güneş tutulması var, Balık burcunda olacak bu tutulma. Kısa süreli bir sıkıntı daha yaşaması mümkün Fenerbahçe'nin, tıpkı geçen hafta olduğu gibi. Ama bu güneş tutulmasından en belirgin etkiyi alacak olan Beşiktaş gibi görünüyor.
Çünkü Beşiktaş'ın güneşi 27 derece Balık'ta ve bu haftaki güneş tutulması 29 derece balık burcunda olacak yani bu Beşiktaş'ta çok önemli bir kırılma noktası yaratabilir. Yepyeni bir doğum yapabilir.

ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü astrolog FB- BJK derbisi analizini yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN