Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Galatasaray için tuvalet temizlerim'

Tanman'ın istifası sonrası okların döndüğü başkanın kardeşi Mehmet Özbek, "Bu kulüp için yancı da olurum, tuvalet de temizlerim" dedi

'Galatasaray için tuvalet temizlerim'
Avusturya kampına hafta içi katılan başkan Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek yoğun gündemi değerlendirdi. İşte 'başkan danışmanı' Özbek'in sözleri: "Ben futbol şubesi sorumlusu değilim. Bu şubeyi bir kişinin tek başına yönetmesi zaten mümkün değil. Burası 7 gün 24 saat mesai harcanması gereken bir yer. Yönetimde abime, 'Mehmet'i futbol şube sorumluluğuna getirelim' denmiş, kabul etmedim. Kulüpte bir başkan danışmanı kadrosu vardı, benim pozisyonum bu. İki aydır görevdeyim, bu işleri öğreniyoruz. Hatalarımız da olacaktır mutlaka."

ABDURRAHİM KOŞARAK STADA GİDİYORDU

"Cüneyt Tanman'a cevap vermek söz konusu değil ama konu Galatasaray ise ben yancı da olurum, tuvalet de temizlerim, gider transfer de yaparım. Yönetimden istifa etmedi, demek ki tekrar aramızda görebiliriz. Hareket biraz çocuksu oldu. Beni mali işlere karıştırmayın demişti. Eskiden Florya'da para lazım olunca Abdurrahim (Albayrak) koşarak stada gidiyordu, zaman kaybı oluyordu. Şimdi para Florya'ya geldi. 15 günlük işler 10 dakikaya düştü."

KRİTİK GÜN 15 AĞUSTOS

Avusturya kampında Hamza Hamzaoğlu ve idari menajer Cenk Ergün ile yemek yiyen Mehmet Özbek transferle ilgili olarak, "Transfer yapmayacak değiliz ama giden oyuncunun yerine bir başkasını alabiliriz. UEFA Mali Fair Play kurallarıyla ilgili tehlike sürüyor. Bize iki yıl önce bir uyarı verilmişti. Bu süre bu sezonun ardından sona eriyor. Ağustos ayının 15'inde gdi ip tekrar görüşeceğiz ve 1 yıl daha uzatma isteyeceğiz. Aksi taktirde önümüzdeki yıl katılamayız. Raporlarımızda 10-15 milyon Euro gibi bir fark var" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Galatasaray için tuvalet temizlerim'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN