Elleri ayakları titriyor yine yeneceğiz!

Giriş Tarihi: 25.10.2015
Elleri ayakları titriyor yine yeneceğiz!

Aziz Yıldırım, "Biz dost değiliz" dediği G.Saray'ı derbi öncesi bombardımana tuttu

Biz hapisteyken G.Saray şampiyon oldu. Üzgün insanlara, inat için bir zevki tatmak için o rezilliği yaşatmamak gerekirdi. Kadıköy'de kupayı kaldırmayacaklardı.

Diyorlar ki 'G.Saray, F.Bahçe'yi yenebilir' Yenemezler bizi. Onların elleri ayakları titriyor. Ben başkanlığı bırakana kadar bu tarih devam edecek. Bunu böyle bilsinler.

Kasım'ın 2. haftası kongre yapacaktık fakat bazı gelişmeler oldu. 3 Temmuz davasını Yargıtay tasdik edene kadar başkanlık görevime devam edeceğim.

ANCAK SNEİJDER'İN OĞLU GÖRÜR!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu toplantısında şike davasından Ergin Ataman'a, G.Saray'dan Milli Takım'a kadar çok sert sözler söyledi. En çok merak edilen "Ne zaman bırakacak" sorusuna da yanıt verdi. İşte o sözler:

O REZİLLİĞİ YAPMAYACAKLARDI!

G.Saray en büyük rakiplerimizden ve dostlarımızdan birisi deniyor. Ben demiyorum. Dostluklar kolay kazanılmaz. Biz hapisteyken burada playoff oynandı. Şampiyon oldular. Üzgün ve yönetimi olmayan insanlara, inat için bir zevki tatmak için orada o rezilliği yaşatmamak gerekir. Orada saygı göstereceklerdi, kupayı da almayacaklardı. O zaman ebedi dostumuz olacaklardı ama şimdi dost değiliz.

G.Saray Başkanı Dursun Özbek'i derbiye davet etmeme gerek yok. Zaten gelecekler. Yerleri belli. Yarın (bugün) yine yeneceğiz. Gazeteler yazıyor, 'F.Bahçe'yi yenebilirler' diye, yenemezler bizi. Onların elleri ayakları titriyor, daha titreyecek. Ben başkanlığı bırakana kadar bu tarih devam edecek.

VOLKAN'IN ÜCRETİNİ TFF'DEN İSTEDİK

Milli takımlarda verilecek primler kulüplere de verilmeli. Milli Takım'da oynayan bir futbolcu var. Takımında 1 milyon TL alıyor. Şimdi buradan 500 bin Euro alacak. Bu nasıl iş! 1.7 milyon TL para.. Futbolcunun konsantrasyonu bozulmaz mı? Volkan Şen milli takımda sakatlandı. 3 hafta oynayamıyor. Biz yazı yazdık, bu 3 hafta boyunca bizden alması gerektiği paranın TFF tarafından karşılanmasını istedik.

DAVANIN KUMPAS OLDUĞU BELLİYDİ...

Bu davanın (şike davası) bir kumpas olduğu, devlet yetkililerinin 'aldatıldık' sözleriyle açıkça belliydi. Herkes bilmelidir ki Türkiye'de sivil bir ihtilal yapılmak istendi. Özel yetkili mahkemelerin oluşturduğu davalar kumpastır.

Yargıtay kararına göre hazırlık yapıyoruz. Beş yıllık süreçte Fenerbahçe manevi olarak çok yıprandı. UEFA, TFF ve şahıslarla ilgili bir ekip kuruyoruz. Bu ekip içinde, İtalya'da Juventus'un avukatlarıyla İngiltere ve ABD'den avukatlar var. Bunlarla maaş değil prim şeklinde anlaşmalar yapacağız. Yargıtay kararından sonra işlemlere başlayacağız. Herkese söyleyecek sözümüz var.

MAYIS'TA GİDİYORUM!


Sözümün arkasındayım, başkanlığı bırakacağım. Aileme de zaman ayırmalıyım' diyen Aziz Yıldırım, sezonun son maçından sonra F.Bahçe'yi seçime götüreceğini açıkladı

Sözümün arkasındayım. Başkanlığı bırakacağım. Bunu söylerken de 'Söz verdiği için bu kararı almak zorunda' diye düşünmeyin. Ailem ve iş hayatımdan dolayı bu kararı alıyorum. İki kızımda yaşayamadıklarımı küçük kızımda yaşamak istiyorum. Kasım'ın ikinci haftası bir kongre yapacaktık fakat bazı gelişmeler oldu. 3 Temmuz davasını Yargıtay tasdik edene kadar başkanlığa devam edeceğim. Öyle zannediyorum ki Mayıs ayına kadar bu karar tasdik olacak.

2016 yılının Mayıs ayında Sivasspor maçından sonra kongre yapacağım. O kongrede ben sizlere teşekkürlerle veda edeceğim. Bizim de kendi hayatlarımız var. Onları da yaşamamız gerekiyor. Sizlerden buna hepinizin saygı göstermesini rica ediyorum.

ERGİN ATAMAN BIRAKACAK...

Milli takım formalarında reklam olmasını kabul edemiyorum. Sadece ay ve yıldız olmalı. Milli formalara özen gösterilmesini istiyorum.

Ya Ergin Ataman Galatasaray'da devam edecek ya da Milli Basketbol Takımı'nı bırakacak. Ben burada olduğum sürece oyuncu göndermiyorum.

Fenerbahçe'nin altyapısından oyuncu geliyor mu gelmiyor. Bazen kendimizi kandırıyoruz 3-4 tane gelecek diye ama yok. Bir tek Uygar var şu anda bakalım onu da göreceğiz. Ülker'den gelen isim parasıyla Gebze'de 250 bin metrekarelik arsa alıp altyapıyı oraya taşıyacağız. Adını da Fenerbahçe Spor Kulübü 3 Temmuz Akademisi koyacağız.

BENCE BEŞİKTAŞ ŞİKE YAPMADI…

Şenol Güneş şimdi demiş ki, 'Hukuken aklanmış olabilirler ama vicdanlardan aklanmadılar...' Peki bizi içeri atarlarken vicdan var mıydı? Soruyorum şimdi: Beşiktaş şike yaptı mı? Ben Beşiktaş şike yapmadı diyorum. Peki Şenol Güneş'in vicdanında Beşiktaş aklandı mı, aklanmadı mı? Öğrenmek istiyorum. Aklanmadı diyorsa Beşiktaş yönetimini göreve çağırıyorum.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elleri ayakları titriyor yine yeneceğiz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN