Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Futbolda çete var

Giriş Tarihi: 23.2.2016
Futbolda çete var

AHMET ÇAKAR: Bazı şeyler hasıraltı edildi, bu da futbolda illegal oluşumlar yarattı... ERMAN TOROĞLU: Türk futbolunun içinde çete var. Bu işe kimisi kulüp sempatisiyle giriyor, kimisi bahis çetesiyle... TURGAY DEMİR: Suyun normal aktığına inanmıyorum. Bazı güçler futbolun içinde çeteleşiyor!

TÜRK FUTBOLU NASIL KURTULUR?

Galatasaray-Trabzonspor karşılaşmasındaki skandallar dizisi dünya manşetlerini süsledi... Hakem Deniz Bitnel Ateş'in isyan ettiren yönetimi, Türk futbol tarihi için bir milat olacak nitelikte... Bordo-mavili camia ile birlikte özellikle Anadolu kulüpleri, sergilenen yönetime karşı ayaklanırken, SABAH SPOR, konuyu 4 gün boyunca enine boyuna mercek altına alacak. Futbolun kurtuluş formülünü tartışmaya açacağız. Konuya SABAH'ın usta kalemleriyle başlıyoruz. Dünü bugünü ve yarınıyla FUTBOLUMUZ mercek altında.

SABAH SPOR YAZARLARI G.SARAY-TRABZON MAÇINDAKİ TARİHİ SKANDALI BİR MİLAT GÖRÜYOR

İŞTE İLK GÜNÜN KRİTİK SORULARI VE ORTAYA ÇIKAN KARARLAR

1- Türk futbolunun içinde bir derin çete olduğuna inanıyor musunuz? Yoksa su normal yatağında mı akıyor?

2-
Serdar Çakır'ın Türkiye'nin bir numaralı hakeminin babası olması sıfatıyla Türk futbolunun üzerinde bir egemenlik kurduğu iddiaları var. Bu iddiaya katılıyor musunuz?

3- İyi bir hakemin renk körü olması, tribündeki baskıya karşı sağır olması gerektiği söylenir. Size göre bizim hakemlerimiz bu tanıma uyuyor mu?

ARKADAŞINA GÖNDER
Futbolda çete var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN