'dan transfer değerlendirmesi: Türk futboluna damga vuracak isimler aldık

Başkan Yardımcısı , Trabzonspor’un transferlerini değerlendirdi “Transferde gençleri aldık. Yusuf Sarı, Fıratcan Üzüm, Atakan Gündüz ve Salih Kavrazlı’nın isimlerini bugün belki herkes bilmiyor ama geleceğin yıldızları olacaklarına inanıyoruz.”

Giriş Tarihi: 21.6.2019
Trabzonspor'dan transfer değerlendirmesi: Türk futboluna damga vuracak isimler aldık

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, transferde geleceğin yıldızlarını kadrolarına dahil ettiklerini söyledi. Doğan, transferde kulübün ekonomik yapısını hiçbir zaman göz ardı etmediklerini, geleceğe yönelik de adımlar attıklarını belirterek, "Yusuf Sarı, Fıratcan Üzüm, Atakan Gündüz, Salih Kavrazlı gibi genç oyuncuları kadromuza kattık, katmaya da devam edeceğiz. Altyapımızdan da genç oyuncularla profesyonel sözleşme imzaladık. Kulübün gerçeklerine göre hareket etmeliyiz. Bu oyuncular, belki herkesin bildiği futbolcular değil ama geleceğin yıldızları olacaklarına inanıyoruz" diye konuştu. Genç oyuncuların A takımda forma giyip giymemelerinin teknik bir konu olduğunu aktaran Doğan, "Hepsi milli takımlarda görev yapan, ileride Türk futboluna damga vuracak isimler. Geleceği inşa etme yolunda, emin adımlarla ilerlediğimizi düşünüyoruz" diye konuştu.

435 günde 450 milyon TL ödendi

ERTUĞRUL Doğan, 14 aylık görev sürelerinde doğrudan temlik hesaplarına giden 210 milyon TL haricinde 450 milyon TL'lik ödeme yaptıklarını söyledi. Doğan 221 milyon TL de gelir elde ettiklerini söyledi ve kalem kalem açıkladı:

? Futbolcu satışından 77 milyon TL.
? Sermaye artışından 35 milyon TL.
? Temlik dışı 30 milyon TL yayın geliri.
? 24 milyon TL'lik TS Club geliri.
? 23 milyon TL'lik yönetici katkısı.
? 20 milyon TL loca ve sponsor geliri.
? 7 milyon TL'lik TFF kaynak kullanımı.
? 5 milyon TL bağış.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trabzonspor'dan transfer değerlendirmesi: Türk futboluna damga vuracak isimler aldık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN