Müge Anlı Son Bölüm 20 Ekim 2021 Çarşamba Tamamı Tek Parça izle! Müge Anlı'da cinayet olayında şok yasak aşk açıklaması!

Müge Anlı Son Bölüm 20 Ekim 2021 Çarşamba Tamamı Tek Parça izle! Müge Anlı'da cinayet olayında şok yasak aşk açıklaması!

20.10.2021 | 10:34

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Ekim 2021 Çarşamba canlı yayınında; Nurgül Beyhan cinayeti ile ilgi şok yasak aşk açıklaması!

MÜGE ANLI 20 EKİM 2021 ÇARŞAMBA TAMAMI TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Ekim 2021 Çarşamba canlı yayınında neler yaşandı?

Nurgül Beyhan'ın eşi için ''yasak ilişki'' iddiası... Nurgül Beyhan intikam kurbanı mı? Yaşar Bey, asılsız iddialarda bulunan kişi olan Kerem Bey'in önce aynaya bakmasını, kendi hayatında bir tek kadın olduğunu onun da eşi olduğunu iddia etti. Yayınlanan eski röportajda, Raziye Hanım, bir tarafta torunu bir tarafta oğlu olduğunu, torunun gelip oğlunu öldürdüğünü söylerken Dilaver Bey, yeğeninin kendilerine pusu kurduğunu, Yusuf, kardeşi ve annesinin bu çatışmayı gerçekleştirdiğini söyledi. ''Dj Gezgin'' cinayete mi kurban gitti? Rukiye Hanım'ın eşi Muammer Bey ve Fatma Hanım'ın oğlu Alim Bey de stüdyoda.

Muammer Bey, kayınvalidesinin ceset yeri ile ilgili bir şey anlatmadığını ama "Kardeşimi halıya sardılar, iki kişi geldi aldı götürdü" diye anlattığını, hatta o an telefonu kendisi değil annesinin açtığını "Gel kayınvaliden her şeyi itiraf edecekmiş" dediğini, sonra telefonda kendisinin konuştuğunu "Dayını Cemal öldürdü, halıya cesedi sardılar iki kişi geldi götürdü" dediğini iddia etti. Müge Anlı, aynı şeyi anlattıklarını söyleyip 6 Şubat'ta hastaneye değil direkt Cemal Bey'in evine gidildiğini, o gün Mehmet Bey'in komaya girdiğini, 20 Şubat'ta Mehmet Bey'in vefat ettiğini, 6 gün ölü olarak evde kaldığını 20 Şubat'ta 22.00'da öldüğünü, 26 Şubat'a kadar cenazenin evde kaldığını söyledi.

SON DAKİKA