Hercai 19. bölüm tek parça izle

02.11.2019 | 01:36

Reyting rekorları kıran, Türkiye'nin sevilen dizisi Hercai, 19. son bölümü yayınlandı. Benzersiz hikayesi ve nefes kesen sahneleri ile Hercai, Cuma akşamlarının vazgeçilmezi yıldızı olmaya devam ediyor. Sevilen dizi Hercai 19. yeni bölümü ile atv'de seyircisi ile buluştu. Gözleri önünde sevdiği adamın acı çekmesine dayanamayan Reyyan, sevgisiyle Miran'ın yaralarını sarmaya çalışır. Azize'nin intikam sevdası uğruna masum insanların hayatlarını cehenneme çevirmesine artık seyirci kalamayan Esma, Azize'yi durdurmak için Dilşah'ın kendisine emanet ettiği mektubu Hazar'a teslim eder. Haberimizden, nefes kesen ve duygu yüklü sahnelerle dolu Hercai 19. son bölümü izleyebilirsiniz.

Hercai 19. son bölüm tek parça full izle! Hercai 19. bölüm tamamını kesintisiz izle

Türkiye'nin en çok sevilen dizilerinden olan Hercai 19. bölümü ile atv ekranlarında seyirci ile buluştu. Hercai 19. son bölüm, diziyi kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler biter bitmez yayınlandı. Yeni bölümde, bugüne kadar oynadığı oyunlarla her istediğine sahip olan Azize Aslanbey, Miran ve Reyyan'ın aşkı karşısında daha fazla direnemez ve yıllardır Miran'ın üzerinde kurmuş olduğu hakimiyet parçalanmaya başlar. Babaannesinin oynadığı oyunu ortaya çıkaran Miran, ilk defa yüzleştiği bu gerçekle sarsılır. Haberimizin içeriğinden, Hercai 19. son bölümü tek parça ve kesintisiz olarak izleyebilir, Hercai 20. yeni bölüm fragmanı ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.

HERCAİ 19. SON BÖLÜM TEK PARÇA HEMEN İZLE

Bugüne kadar oynadığı oyunlarla her istediğine sahip olan Azize Aslanbey, Miran ve Reyyan'ın aşkı karşısında daha fazla direnemez ve yıllardır Miran'ın üzerinde kurmuş olduğu hakimiyet parçalanmaya başlar. Babaannesinin oynadığı oyunu ortaya çıkaran Miran ilk defa yüzleştiği bu gerçekle sarsılırken, gözleri önünde sevdiği adamın acı çekmesine dayanamayan Reyyan sevgisiyle Miran'ın yaralarını sarmaya çalışır. Azize'nin intikam sevdası uğruna masum insanların hayatlarını cehenneme çevirmesine artık seyirci kalamayan Esma, Azize'yi durdurmak için Dilşah'ın kendisine emanet ettiği mektubu Hazar'a teslim eder. Yıllar önce büyük bir sevdayla bağlandığı Dilşah'ın geçmişten uzattığı yardım eli sayesinde Miran'a doğruları ispatlayacağına inanan Hazar acaba Azize'ye karşı verdiği bu mücadeleyi kazanıp Miran'ı suçsuz olduğuna inandırmaya çalışırken, Reyyan'ı Aslanbey konağından çıkarabilecek midir?

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN