Okullar tatil mi? 11 Şubat tatil karar alan iller

Giriş Tarihi: 10.2.2015 20:43 Güncelleme Tarihi: 11.2.2015 06:50
Okullar tatil mi? 11 Şubat tatil karar alan iller

Salı günü sebebiyle 8 ilde okullar tatil edildi. Peki 11 Şubat 2015 Çarşamba günü okullar tatil mi?

Salı günü sebebiyle 8 ilde okullar tatil edildi. Peki 11 Şubat 2015 Çarşamba günü okullar tatil mi? İstanbul Valiliği'nden ise akşam saatlerinde tatil açıklaması geldi. Ankara'da okullar tatil mi sorusunun yanıtı da gece geç saatlerde geldi.İSTANBUL'DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul Valiliği, yoğun kar yağışı nedeniyle anaokulu, ilkokul, ortaokul, liseler ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve öğretime 11 Şubat Çarşamba günü 1 gün süreyle ara verildiğini bildirdi.


Valilikten yapılan açıklamada, şöyle denildi:

"Meteoroloji yetkililerinden alınan bilgiye göre; ilimizde halen devam eden kar yağışının tahmin edildiği gibi özellikle Boğaz civarı ve Anadolu Yakası'nda etkili olarak geceden itibaren öğle saatlerine kadar devam edeceği, öğle saatlerinden sonra yoğunluğu azalsa bile özellikle ara sokaklarda bırakacağı kütlenin ulaşımda zorluk ve tehlikeye yol açacağı değerlendirilmiştir.

Bu nedenle, Valiliğimizce öğrencilerin herhangi bir risk ve mağduriyetle karşılaşmamaları açısından, anaokulu, ilkokul, ortaokul, liseler ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve öğretime 11 Şubat Çarsamba günü 1 gün süreyle ara verilmesi uygun görülmüştür. Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacaktır."
ARKADAŞINA GÖNDER
Okullar tatil mi? 11 Şubat tatil karar alan iller
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN