Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'de 'Ulusalcılık' kavgası

lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Kendisini ulusalcı diye tanımlayana arkadaşlar dikkatli olsunlar' uyarısı tartışma konusu haline geldi.

Giriş Tarihi: 21.11.2014 16:36
CHP'de 'Ulusalcılık' kavgası
Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun,"Kendisini ulusalcı diye tanımlayana arkadaşlar dikkatli olsunlar. CHP'yi karıştırmak istiyorlar" uyarasını değerlendiren CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu, "Genel Başkanımız bizi birinci ağızdan kategorize etmemelidir. CHP Milletvekili olup da kendisini ulusalcı olarak tanımlayamayanlar varsa onlar CHP'li değildir" dedi.

Konuyla ilgili olarak sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden değerlendirme yapan CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu, Kılıçdaroğlu'nun, "AKP'nin derin devleti ve MİT içinde bir grup, CHP'yi karıştırmak için operasyon yapmaya çalışıyor. Hiç bir CHP'linin bu tuzağa düşmemesi lazım. Başta kendini ulusalcı olarak tanımlayan arkadaşlar..." açıklamasına dikkat çekti. Kulkuloğlu, "Sn. Genel Başkanımız bizi birinci ağızdan kategorize etmemelidir. CHP milletvekillerinin tamamı ulusalcıdır. CHP milletvekili olup da kendisini ulusalcı olarak tanımlayamayanlar da varsa eğer onlar da CHP'li değildir. Verilen beyanat izaha muhtaçtır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'de 'Ulusalcılık' kavgası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN