Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP'li seçmenden başörtülü kadınlara ağır hakaretler

Eskişehir'de yerel bir kanalın yaklaşan seçimle ilgili yaptığı canlı yayına katılan adının Melih olduğunu söyleyen CHP'li seçmen başörtülü kadınlara çok ağır hakaretler etti.

Giriş Tarihi: 30.5.2015 11:40 Güncelleme Tarihi: 30.5.2015 17:29
CHP'li seçmenden başörtülü kadınlara ağır hakaretler

Eskişehir'de yerel televizyon kanalının yaklaşan genel seçimle ilgili canlı yayınına katılan CHP'li seçmen başörtülü kadınlara çok ağır hakaretler etti.

İlmiye Çığ'dan alıntı yaparak böşörtülü kadınlara '' Fahişe'' dedi

CHP'li bir ailenin çocuğu olduğunu ve bugüne kadar CHP'den başka partiye oy vermediğini söyleyen kişi '' Sümerolog Muazzez İlmiye Çığ var. Sümerler döneminde fahişeler tanınmasın, afişe edilmesin diye yüzlerini örterlermiş. Gizli dolaşırlarmış toplumun içinde... Sebebi o.. Bazen acaba bağlantısı var mı diye düşünmeden edemiyorum'' şeklide konuştu.

Canlı yayın boyunca hakaretlerine devam etti

Etrafı göstererek '' Bak kardeşim saçlara... Saçta cinsellik olbilir mi? Böyle bağnazlık olabilir mi? Böyle bir cahalet, taassup? Dini öğrenmek istiyorsa bir kişi Yaşar Nuri öztürk'ü dinlesin'' dedi.

Yoldan geçen başörtülü kadını görünce yine çıldırdı

Yoldan geçen başörtülü bir kadın görünce yine çıldıran CHP'li seçmen '' Bu türbanlılardan bir tane kalmayacak bu ülkede... İktidar değişsin açacaklar'' dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li seçmenden başörtülü kadınlara ağır hakaretler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN