Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstifa etmemek için özür diledi

CHP'li Haluk Koç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'un DAEŞ ile bağlantısının olduğunun kanıtı gibi gösterdiği fotoğrafla ilgili özür diledi. İddiasının haksızlık olduğunu kabul eden Koç, "İstanbul'daki esnaf arkadaşlardan geç de olsa özür diliyorum" dedi.

Giriş Tarihi: 12.12.2015 17:33
İstifa etmemek için özür diledi
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Haluk Koç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan hakkında DAEŞ ile bağlantısı var iddiasının üzerine özür diledi.

"Özensiz bir şekilde kullandım"

Beyaz Gazete'de yer alan habere göre; iddiasının haksızlık olduğunu kabul eden Koç, "Daha sonrasında yalanlandığını öğrendiğim bu haberi, özensiz bir şekilde kullanmış oldum. Aradan epey zaman geçtikten sonra bazı basın kuruluşlarında konunun tekrar gündeme getirilmesi üzerine, ifade ettiğim hususlarda haksızlık yaptığım anlaşıldığından İstanbul'daki esnaf arkadaşlardan geç de olsa özür diliyorum" dedi.

CHP'li Koç, bu açıklamayı geçtiğimiz yılın Haziran ayında yapmıştı.

Koç geçtiğimiz yılın Haziran ayında, danışmanları tarafından kendisine sosyal medyada yayınlanan bazı fotoğraflar getirildiğini, bunun üzerine ayrıntılı bir inceleme yapma fırsatı olmadan söz konusu fotoğrafları o günkü basın toplantısında bir cümle ile ifade ettiğini belirtti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstifa etmemek için özür diledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN