Türkiye'nin en iyi haber sitesi

devletin yanındadır

Giriş Tarihi: 15.5.2016
MHP devletin yanındadır

lideri Bahçeli: Teröre karşı devletin yanındayız. Türk milleti şerefsizlerin, mazbatalı bölücülerin cezasının verilmesini bekliyor

Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Osmaniye Belediyesi tarafından yaptırılacak olan Masal Parkı'nın temel atma ve toplu açılış törenine katıldı. Burada toplanan yaklaşık 5 bin kişiye hitap eden Bahçeli, 'de kanlı terör eylemlerinin doruk noktasına çıktığını kaydetti.

MHP'YE ÇELME TAKAN HÂKİM TANIDIK ÇIKTI

MAZBATALI BÖLÜCÜLER
Hakkari'den gelen 8 şehit haberinin herkesi gözyaşına boğduğunu belirten Bahçeli, "Artık sözün bittiği noktadayız. Milli vicdan infial ve isyan halindedir. Türk milleti şerefsizlerden, mazbatalı bölücülerden, il ve ilçe merkezlerine nüfuz etmiş teröristlerin cezasının verilmesini beklemektedir" diye konuştu. Bahçeli, şunları söyledi:

SABIR BİTMİŞTİR:
Milletimizi felakete sürükleyen şehit haberleri dayanılmayacak durumdadır. Şehirlerimiz güvensizliğin, endişenin kaynağı haline gelmiştir. Artık terör örgütünden kurtulmak en temel milli vazifedir.

KORSAN KURULTAY ÇATLAĞI

NE GEREKİYORSA HAZIRIZ:
Birliğimize, kardeşliğimize musallat olan bölücülere haddi mutlaka bildirilmelidir. Ne gerekiyorsa yapılmalıdır, her türlü tedbir alınmalıdır. MHP, devletin yanındadır. Kahraman Mehmetçiklerin ve polislerimizin arkasındadır. Teröristlerin tamamı yok edilmeli, tek bir bölücü provokatör kalmamalıdır. TBMM'de milletvekili dokunulmazlığı esasını alan anayasa değişikliği mutlaka yapılmalıdır. Kimse kaçmamalıdır. Parti olarak atılacak her adımı destekleyeceğiz. Bin yıllık kardeşlik hukukunu korumak için ne yapmak gerekiyorsa hazırız. MHP, terörle mücadelede tarafsız olmayacaktır. yanarken, millet, vatan zincirlenirken duyarsız kalamayız.

HÜKÜMETE AÇIK ÇAĞRI:
Bu konuda hükümete açık çağrı yaptım. Verdiğimiz fiili destek gerekirse hukuku boyut alabilir dedim. Türkiye için elimizi taşın altına koyarız dedim. Yine söylüyorum zaman aleyhimize işliyor durmak yok beklemek yok milli birliğimiz riske atılmaktadır. İmanımız karşısında hiç bir güç duramamıştır. Bugünlerde inkarcıların saldırısına uğrayan aziz milletimiz vatan için göğsünü siper etmiştir. Millet olarak tarihin her devrinde hür ve bağımsız yaşadık, bundan sonra yaşayacağımızdan da endişe duymuyorum. Hiç bir çılgın, aklını kaçırmış kimse bizi yolumuzdan döndüremeyecektir. Baş veren baş eğmeyen ecdadın evlatlarıyız. Türk milletine silah doğrultan elleri ihtiyaç duyulursa mutlaka kırarız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP devletin yanındadır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN