Epilasyonda dev buluş

Geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle tanınan ve Türkiye’nin güzellik sektöründeki önemli şirketlerinden biri olan Tual Grup, lazer epilasyon uygulamaları sonucunda zaman zaman ortaya çıkabilen deride kızarma, yanma riski gibi reaksiyonları ortadan kaldıran bir teknolojiye imza attı.

Giriş Tarihi: 18.11.2016 16:05
Epilasyonda dev buluş

Tual Grup'un güzellik sektöründeki birikim ve deneyimi Ar-Ge ve teknoloji gücü RK 808'de buluşarak lazer epilasyona yeni bir boyut getirdi. Tek tuş ile ağrısız, iz bırakmayan, kızarma ve yanma riski olmadan, istenmeyen tüylerden kurtulmakta mümkün.

TÜRK TASARIMCI TARAFINDAN GELİŞTİRİLDİ

Dünyada bir ilk olan RK 808 Thermal Control Diode, Türkiye'de Tual Grup tarafından tasarlanan ve ARGE çalışmaları sonuçlarında başarı sağlanmış CE belgeleri alınmış yeni bir sistem. Lazer Epilasyon cihazında yeni geliştirilen Thermal Control teknolojisi sayesinde ağrısız bir şekilde uygulanan bölgelerde yanma riskini ortadan kaldırıyor ve başlık kenarlarındaki yeni eklenen 2 adet hassas infrared sensörlerle hassasiyetin olduğu yanma riski olan yerlerde deri ısısını kontrol ederek gereğinden fazla atış yapmayarak duruyor, diğer bölgelere uygulamaya devam ederek risk almadan epilasyon işleminin yapılmasını sağlıyor

KULLANIM PRATİKLİĞİ İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

RK808 hakkında bilgi veren Tual Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Kıyıcı, "Sistem, tüm uyarı ve hatırlatmalarını da Türkçe konuşarak yapıyor. Info bölümünde Lazer epilasyon genel bilgileri ve uygulama şekilleri yüklü olan cihaz hangi bölgeye ne kadar Kj (KiloJoul) attığını konuşarak uyarıyor. Sakal çizgisi gibi tekli atış yapılması gereken bölgeler içinde otomatik stand-by sistemi eklendi. Bu bölgelerde 1'li 2'li veya 3'lü üst üste atış yapılır, cihaz seçilen atış sayısı kadar atış yapar ve durur bu esnada gerektiğinden fazla atış yapılmasını engeller. Yeni eklenen soğutma sistemleri sayesinde bölgede soğuk anestezisi etkisi sağlanarak ağrısız işlem yapılıyor. Tüm bu donanım, kullanımı yapacak uzman kişilere oldukça büyük konfor ve kolaylık sağlıyor" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Epilasyonda dev buluş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN