Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Nane ile Limon Kayıp Zaman Yolcusu" vizyona giriyor

Çocukların beklediği gün geldi! TRT Çocuk’da severek izlenen Nane ile Limon Kayıp Zaman Yolcusu sinema filmi 12 Mayıs ’da vizyona giriyor.

Giriş Tarihi: 8.5.2017 15:27
Nane ile Limon Kayıp Zaman Yolcusu vizyona giriyor

Nane ile Limon, yapımcılığını, Cordoba Animasyon, Neher Prodüksiyon yönetmenliğini İffet Günay Köker, Animasyon Yönetmeliğini Çağrı Cem Bayraklı , Senaryosu da Mehmet Barış Günger ait.

Uzun ve titizlikle geçen süreçte yapılan film Türk animasyon filmlerinin dünya çapında bilinirliğine yol açacak bir çalışma ile çekilen ve çekimleri 6 ay gibi bir zamanda tamamlanan filme usta oyuncular da eklenince ortaya başarılı ve eğlenceli bir animasyon çıktı.Oyuncular: Balım Gaye Bayrak, Şahan Yıldırım, Seda Güven, Ali Uyandıran, Anıl İlter.

Filmin konusu: Kaan ve Meryem aynı okula giden iki arkadaştır. Yarıyıl tatilinin başladığı gün kazayla Meryem'in uçan helikopterini bozar. Kaan da helikopteri tamir etmek için internetten araştırma yapar. Bunun için de Kaan'ın babası Tolga'nın bilgisayarını ödünç alır. Talihsizlikler sonucu hem bilgisayar hem helikopter bozulur. Mahallede yaşayan yaşlı profesörden yardım istemeye karar verirler.

Profesörün evine gittiklerinde onları bir sürpriz beklemektedir.

Profesör birbirinden farklı doğaüstü güçleri olan üç akıllı oyuncak icat etmiştir. Nane, Limon ve Biber. Nane'nin zaman makinesi özelliği bozulunca Profesör ve Biber zamanda kaybolmuştur.

Nane ile Limon'un güçleri tükenip sonsuza dek kapanmadan önce Profesör ve Biber'i kurtarmaları gerekmektedir. Çünkü Nane ve Limon'u ancak Biber şarj edebilmektedir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Nane ile Limon Kayıp Zaman Yolcusu" vizyona giriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN