‘Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış’

'nün solisti , geçtiğimiz günlerde GÜNAYDIN'dan 'a verdiği röportajı, yayınlandığı gün mahalle baskısı yüzünden inkar etmişti.

Giriş Tarihi: 31.8.2018
Yavuz Bingöl ‘Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış’

Yeni Türkü'nün solisti Derya Köroğlu, geçtiğimiz günlerde GÜNAYDIN'dan Tuba Kalçık'a verdiği röportajı, yayınlandığı gün mahalle baskısı yüzünden inkar etmişti. Ünlü şarkıcı, söylediklerinin cımbızlandığını ve çarpıtıldığını iddia etmişti. Köroğlu'nun mahalle baskısı yüzünden söylediklerinin arkasında durmamasına tepkiler çığ gibi büyüdü. Köroğlu'nu eleştirenlere ünlü sanatçı Yavuz Bingöl de katıldı.'10 SEÇİMDE YENİLGİYE UĞRADILAR'
Bingöl; Köroğlu'nun CHP hakkında yaptığı açıklamaların doğru olduğunu, bu sözlerinin arkasında durması gerektiğini belirtip şöyle konuştu: "Ne kadar güzel söylemiş Derya Köroğlu. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Daha ne kadar değerlerini kaybedecekler farkında değiller. Partiyi yönetemeyenler, ülkeyi nasıl yönetecekler hiç anlamış değilim zaten.

10 seçimden yenilgiyle çıktılar. Asıl sorun şu: CHP'nin solu, benim sağıma denk geliyor." Derya Köroğlu, röportaj sırasında yaptığı "CHP'ye sitemimiz çok büyük. CHP artık Atatürk'ün partisi değil" açıklamasının yayınlanmamasını rica etmiş, Tuba Kalçık o bölümleri röportajdan çıkarmıştı. Köroğlu'nun "Sözlerimi çarpıttılar" açıklamasının ardından röportajın deşifresi Sabah. com.tr'de yayınlanınca tartışma noktalandı.

İstedikleri gibi konuşmayan linç ediliyor

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yavuz Bingöl ‘Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN